Alte știri din fotbal
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
I-a pupat mâna lui Mircea Lucescu! Imaginile zilei la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Un antrenor mediocru, împins la Națională pe pile politice! Cum să nu îl convoci pe Messi Mitrita? Pe Andrei Ivan sau Markovici???? Rușine FRF!
Din fericire Edi este antrenor si nu chibitii de aici. Acu 2 ani se inghesuia lumea sa spuna ca renunta la nationala Romaniei fara sa fie intrebati, acum toti sunt pe interes ca sa prinda un transfer, nu le pasa lor de Romania. Oricum sunt slabi toti cu Mitrita in frunte. Mitrita care a jucat in superliga din USA si a revenit la super echipa CSU care de cativa ani nu trece de primul tur preliminar in Conference League. Mare valoare!
Parca e vorba numai de Mitrita de parca unul ca Chipciu sau Popa de la Cluj n-ar fi avut loc . Eu ma intreb ce-i recomanda pe Puscas sau Hagi sa fie la Nationala ?
Tocmai pentru ca la Euro este alt nivel nu ai cum sa mergi cu Coman care are doar 1 gol la nationala cu amatorii din Andorra si sa nu il convoci pe Mitrita care a facut meciuri bune pentru Romania si are statistici mao bune decat Coman la nationala....Iordanescu Jr isi bate joc de toti romanii prin neconvocarea lui Mitrita si pune orgoliul si supararea lui mai presus de interesul national!
poate că lu nea Edi i-ar fi plăcut și o întrebare mai dorsală, da știm cu toții că reporterii gesepiști sînt frontali și contondenți, dau cu fruntea-n ușă la intrare...ar fi interesant de știut cum sînt draftați reporterii GSP, probabil îi draftează nea Ovi
Edy trebuie sa intre neaparat in politica la ce texte are .
Daca dam 2 goluri in trei meciuri va fi mare minune .
Oare cat de fantastic trebuie sa fie efortul de a lustrui banca de rezerve la echipa de club si de a juca doar la Nationala?
Unii nu prea au ce cauta in acest lot: Nedelcearu, Oprut, Racovitan, Fl. Tanase, poate si altii. Problema e ca atunci cand cauti altii in locul lor, nu gasesti mai nimic. In orice caz, stam rau la capitolul fundasi si varf de atac.
Daca se accidenteaza Comand sau Mihaila probabil va fi la Euro. Alt post nu stie sa joace si nici nu are viteza comparabila cu ei ca sa fie o arma pe contraatac cum este Mihaila.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.