Alte știri din fotbal
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
0
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
0
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
2
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Știri din fotbal internațional
„Thriller” pentru Ianis Stoica în Portugalia » Un gol marcat în minutul 90+6 i-a salvat echipa de la retrogradare
0
Interul lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” » Campioana primește vizita retrogradatei Verona
0
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Nu vi se pare ca iordanescu jr s a schimbat total ca fizic? Mie imi pare mai batran cu 20 de ani, a albit complet, si s a ingrasat extrem de tare. Cand o sa i vada la lucru pe jucatorii romani, in comparatie cunalte natii, cred ca va mai imbatrani cu inca 20 de ani. Nu vom mai sti care ese iordanescu senior, si care e juniorul.
Hai sa zicem ca Puscas e in revenire de forma in Italia si marcheaza, iar Ivan nu e cea mai proasta solutie...
Alibleg, Ivan Turbinca, Puscas cel Gras, cum sa dam gol vreodata?
Dl. Alibec e acolo pentru: sic sic sic Boloni. Uite pe cine chem la lot. Pe cel pe care tu l-ai caracterizat că pute de lene. Că altceva nu-l recomanda la națională pe acest domn.
...odata pus politic...mereu pus politic...
După ce Florin Iacob, portarul celor de la UTA Arad nu a putut onora convocarea la echipa națională din cauza unor probleme medicale, Edi Iordănescu s-a reorientat imediat și a ajuns la soluția Horațiu Moldovan, de la Rapid. Selecționerul a spus că inițial acesta făcea parte din lot, însă un test pozitiv a împiedicat convocarea sa.
Incredibil. Daca pe astia a decis nea Caisa sa ii readuca la natioana , pai e clara treaba , destul de clara. Ce sa caute Alibec la nationala si Ivan ??? Ivan cand alearga singur fluiera arbitru fault in atac sunteti cu capu ? Alibec sta doar sa tipe la ceilalti , e cel putin Messi el iar de Puscas saracu ... Eu nu stiu cum a reusti baiatu asta in fotbal , cand il vad parca cara plase domne ... si cand alearga parca se grabeste cu plasele sa prinda tramvaiul. Am vazut ca il mai are in vederi si pe Nistor. E senzational nea Caisa antrenorul anului. Eu i-as sugera lu tasu sa faca un film cu el. Alt antrenor cu rezultate , a castigat titlu cu CFR cand echipa era formata deja si juca singura inca un an. Extraordinar. Sa-l chemi pe Cretu care saracu nu poate sa ridice mingea din alergare sa o trimita in careu ? Bancu ala un bezmetic , dar parca mai util ca si Camorra , sa-l aduci pe Camorra sa ce ? Bun si asta domne de nationala ... de ce nu-l aduceti si pe Eric de Oliveira ? Macar 20 de minute impreuna cu Budescu . Ba asa rasi ca in fotbalul nostru nu cred ca mai exista . Mai aduceti-l pe Burlacu de la FCSB fost la Craiova , puneti-l langa Nistor , Ivan si pasarila ala de Seroni de la botosani si vedeti fotografia ligii 1. Cu specimenele astea vrem noi performanta ? Mai punetil si pe Budescu ca inca mai activeaza. Ma mir ca nu l-a chemat pe Tamas.
Îți meriți tu soarta de prost ce ești!
In parantezele de după numele jucătorilor ar mai trebui scris și numele impresarului. Ar fi mult mai Edi-ficator!
DACA tu esti unul din "acei suporteri ", atunci......ne meritam soarta din toate PUNCTELE de vedere!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.