Comentarii (13)
rocky5
rocky5  •  15 Aprilie 2022, 15:40

Contează numele agentului, nu jucătorul! Ia să vedeți câte minute au la națională jucătorii fraților Becalieni și câte ai tuturor celorlalți agenti la un loc!

dora
dora  •  15 Aprilie 2022, 15:18

Manea fumează în continuare! În cele 3 etape care au precedat convocarea la națională, Dragusin nu a mai jucat nici măcar 1 minut la echipa de club. După convocarea la națională a intrat pe teren în repriza a doua în locul unui judecător accidentat în momentul în care echipa sa conducea cu scorul de 1 - 0. Nu vă spun cate goluri a luat echipa cu Dragusin în teren și care a fost scorul final !

matei14
matei14  •  15 Aprilie 2022, 15:09

Are dreptate ca ar trebui ca Dragusin sa fie in fata lui Nedelcearu in orice moment DAR in ultimele meciuri Dragusin a stat mai mult pe banca, nu e titular cert la Salernitana. Oricum, imi este destul de antipatic agentul asta, pare incredibil de arogant, la aroganta l-as pune pe locul 2 dupa .... (stim cu toti despre cine e vorba, nu e nevoie sa ii mai scriu numele)