Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Te agiti degeaba. Replica unui jucator de valoare incontestabila este la echipa de club. Acolo face minuni si devine indispensabil. La Nationala nu e timp de odihna. Aici ori esti aclamat, ori renegat. Sau a trei varianta: nu esti convocat.
Să fim serioși. Drăgușin are printre cele mai mici note , iar titular nu mai este de ceva timp la Salernitana. Pot spune că este de aceași valoare cu Screciu și totuși l-aș prefera pe oltean. Din păcate nu existăm in fotbalul mare de mult timp
Petrila(din pacate) nu e titular nici la CFR. Poate-l trezeste cineva pe Dan Bursuc...Ii vezi pe cei doi jucand in acelasi timp?
Edi serveste interesele FRF LPF IMPRESARI PATRONI DE CLUBURI pacat ca nu stie fotbal si nici curaj nu are !
Pentru ca l-au eliberat mai devreme…. Daca il condamnau in US, nu mai iesea in viata.
Unde a avut certitudine, Edi iordănescu a folosit mai puțin jucătorii. Pariez ca Petrila și Oct. Popescu vor fi titulari în meciurile din Liga Națiunilor
Nu întâmplător, toți sunt beizadele, catapaltutați de părinți.
Dragusin e eterna rezerva la ultima clasata, nu are ce cauta la nationala mare dar probabil “agentu” trebuie sa si justifice malaiu.
Sunt cateva personaje care ar trebuii sa dispara din GSP pentru ca nu au nici o legatura cu fotbalul ci doar se baga mereu in seama isi dau cu parerea urmarindu si mereu doar interesul propriu .Astfel de personaje : AnaMaria Prodan,Ionut Chirila si acest pseudoimpresar Florin Manea!
Astia care sunt direct interesati n-ar trebui sa deschida gura.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.