Alte știri din fotbal
Toate „tunurile” pe Rațiu » Faza reproșată fundașului: „Se credea decar” + Ce spun statisticile
0
Avem cifrele! Jumătate din țară a urmărit la TV meciul Turcia - România, din barajul CM 2026
0
Kosovo U21 - România U21 » Duel pentru calificarea la Campionatul European
0
Schimbări masive în lot? 7 jucători din campania pentru CM au șanse mici să mai fie și în preliminariile EURO 2028
1
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Un simplu meci de antrenament!Ca jucatorii sa se cunoasca intre ei!Și in care selecționerul a schimbat 10 jucatori!Vând gogoși cei care ne „vad”ieșiți din grupe-fiecare din celelalte echipe-Belgia,Ucraina,Slovacia-având jucatori care joaca in Premier league,in Primera Division(La Liga) sau in Serie A-cotați de zeci de ori mai bine ca jucatorii noștri!Pune-l pe de Bruijne alaturi de Olaru,sau pe Dovbik-golgeterul Primerei Division,alaturi de Florinel-golgeterul cooperativei!
Albania - Romania 1-0 cu Tata Puiu Icoana in Franta......
Nimic despre rezultatul inregistrat sub bagheta lui Tata Puiu: 0-1 cu Albania la Europenele din Franta?!
Asta e valoarea ECHIPEI ROMANIEI. Nu-i nimic rusinos, e un amical fara nicio miza. Eu personal am fost socat ca am reusit sa batem Israel si Elvetia in meciuri DECISIVE, pentru ca stim toti valoarea modesta a jucatorilor. Dumnezeu prin Edy a facut o minune. Fara minuni baietii astia ai nostri sunt foarte slabi. Reteta pentru EURO 2024 e sa ne rugam, sa muncim pe teren si sa asteptam o minune, ca fotbal nu putem sa jucam ca nu stim
Singurul jucător din lot fără echipa de club. Și căpitan la națională. Pamporeeerluuu!... :)))
Echipa din principat ne a oferit o seară frumoasă, în afară de câțiva fcsbisti, toți microbiști români curați la suflet s-au bucurat pt acest rezultat! Felicitări băieți!
Zic sa ne obisnuim.
"0 victorii, 0 egaluri, 10 eșecuri, golaveraj 1-28!" - inlocuim 10 cu 3, 28 cu vreo 6-7 si aflam cum se va descurca romania la euro...
Umilintele dinainte de turneul final nu le mai baga nimeni in seama dupa ce Romania ajunge in finala si o castiga. De data asta baietii nostri merg bine setati. Hai Romania!
Dacă Hagi a *trebuit* sa fie capitan de echipa, rezultatul a fost pe masura... Prin alte locuri, după asemenea rezultate, unii își mai dau și demisia!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.