Alte știri din fotbal
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
0
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
Știri din fotbal internațional
Elveția - Algeria, pentru optimile Campionatului Mondial
0
Nemaivăzut! Gol anulat pentru ofsaid în 90+13 în Portugalia - Croația: de ce nu a fost acordat, chiar dacă imaginile nu sunt clare
0
Final dramatic în Portugalia - Croația! » Lusitanii merg în optimi cu un gol marcat în 90+4! Urmează blockbuster cu Spania
1
Cristiano Ronaldo se va retrage de la echipa națională după Mondial
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Era e forma corecta...cautati in dictionar ...eu am facut asta de curiozitate...daca nu credeti intrebati un profesor de lb romana ...si eu am facut asta ...nu e o rusine sa nu stii dar e o rusine sa nu inveti...sanatate
Deci exista "ei era"? sau de ce nu "se pune" la plural... in cazul "asta"? Ca asa vrei tu?
Deci ca sa nu ma intelegi gresit: "era" nu se pune la plural in cazul ASTA. Exista cazuri in care da, se zice "erau", dar aici nu.
"Era" nu se pune la plural mah :)). Doamne fereste ce sparti exista pe lumea asta. Vorbesti fara macar sa-ti pui intebarea daca am sau nu am dreptate. Te bagi direct ca berbecul. Serios, documenteaza-te putin si dupa aia bate din gura. Tot cu respect, The GrammarNazi
Jucatorii sunt ma multi - deci plural. ERA e la plural in capul ala al tau?
ERA sa piarda semnalul, nu ERAU. Probabil domnul jurnalist nu-i sigur ca ma-sa are cratima. Cu respect, The GrammarNazi
Nemtilor la Euro 2012 nu li s-a interzis bautura, femeile si altele. Si credeti ca se imbatau dupa fiecare meci si lasau gravide doua, trei femei pe noapte? NU!
Piturca si ideile lui tampite. Mai bine ar face selectia cum trebuie, si acolo sa fie caractere care n-au nevoie de masuri de astea. Oricum, pestele de la cap se impute. Cum e turcul, si pistolul. samd.
da. dar intrebarea e: puteti fi voi profesionisti ca cei din nationala Spaniei de exemplu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.