Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
0
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
Știri din fotbal internațional
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Legenda Japoniei are 39 de ani și va juca la Mondial » A izbucnit în lacrimi la aflarea veștii
0
Napoli a învins fără probleme „lanterna roșie” și s-a calificat în Liga Campionilor
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Ce pierdere...TRAGICA!!!Cine se mai arunca ,*** penalty????Ce facem fara...CASCADORUL RASULUI?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSB nu joaca nimic, e carnaval pe teren. Arbitrajul e o problema insignifianta in comparatie cu celelalte lucruri care se intampla acolo.
Din pacate ai dreptate. Jucatorii CFR-ului joaca bine doar la echipa lor, unde Dan Petrescu a creat niste automatisme, iar fotbalistii se cunosc foarte bine intre ei si se ajuta reciproc.
Cum adica„s-a rupt”dar se sugereaza ca totusi va juca la nationala!Pai la o ruptura musculara pauza e de cateva luni!
Pai campionatul asta Steaua a fost furata cu Botosani-Penalty- ....Rapid-eliminare Belu...Sepsy-Stefanescu rosu pentru ruperea lui Coman....Poti sa pui ceva in balanta....???
Cred ca te referi la Deac....Tanase eu stiu ca a dat o pasa de gol care a salvat un meci....
Rădoi s-a bazat pe el in toate înfrîngerile si la toate obiectivele ratate de națională! Ăsta e adevarul!
Mai exact, a calcat gresit incercand sa faca un plonjon. Terenul fiind imbibat in apa, Tanase s-a simtit in mediul sau, ca la piscina.
Ce mare pierdere pentru naționala,era cumva vreun jucător titular sau fără de care naționala nu e de tot râsul?
In orice campionat, in istoria fcsb, din 2013 sau de cand s-a infiintat echipa asta, a existat vreodata macar un singur meci in care sa fie avantajata de arbitri iar tu sa recunosti asta? Nu exista!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.