Alte știri din fotbal
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
7
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
1
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Fotbalistul din La Liga, reacție vehementă după jignirile fanilor: „Să fii numit «poponar» nu e o insultă!”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Averea lui Donald Trump a crescut cu 1,4 miliarde de dolari doar în ultimul ...
Libertatea
ce reconstructie din temelii chivu in locu lui radoi tiganu n locu lui cocis si tanase in loc la codrea si firescul goian in loc la stoica , eventual un portar care sa iasa pe centrari iti mai lipseste dar jucatori peste media europeana ai iti lipseste un antrenor indiferent care este ala dar nu piti-barbut si hagi este un f mare antrenor o sa vedeti voi ia lipsit sansa la inceput dar la galata poli si steaua o inceput sa faca treaba steaua nu era aici daca ramanea atunci hagi antrenor cand a pr
doamne fereste...acusi aud de nicolo napoli, pustai, nae manea, marian rada :))
il vrem pe Olaroiu antrenor la nationala !!!! il vrem pe Olaroiu antrenor la nationala !!!! il vrem pe Olaroiu antrenor la nationala !!!! il vrem pe Olaroiu antrenor la nationala !!!! il vrem pe Olaroiu antrenor la nationala !!!!
Eu zic sa-l lasam pe Piturca antrenor (daca vrem sa persistam in prostie) sa-si faca treba pana la capat poate asa ii scoate pe Mutu si Marica din teren si mai introduce vreo doi fundasii, ca dupa parerea lui nu avem suficienti oameni cu care sa ne aparam,doar asa poate reusim sa luam mai putin de 3 goluri acasa .
tu vorbesti de rusinea de a fi roman si tii cu un barbugiu ingamfat si fara onoare, un hot dovedit, care e sustinut de un sistem plin de indivizi corupti? da, nu exista conditii, nu exista profesionalism, a scazut fondul de jucatori, dar, chiar si asa, dupa ce a jucat romania in ultima vreme antrenorul trebuia sa plece singur. mi-e rusine mie ca tu te dai roman.
Olaroiu BA ! hagi e muci si decat sa vina ghiniostul de lucescu care stie doar sa se planga de arbitraje mai bine lasa. OLAROIU !!!!
pt calinescu : olaraiu da .. dar Hagi nu e antrenor !
hagi :))))))) mai puteti??? asta i-a ingropat pe toti...timisoara,steaua,nationala,galata..ce a mai ramas?:))
ii multumim pt ca ne'a calificat la euro dar gata echipa numai merge dupa ce pierzi 3-0 cu lituania si 3-2 cu serbia acaasa orice antrenor care are bunul simt si'ar da demisia !
BOLONI SAU HAGI !!! PRIMUL UN ANTRENOR SI PEDAGOG DE EXCEPTIE IAR HAGI LEGENDA VIE A FOTBALULUI ROMANESC !!!! ORICE ALTA SOLUTIE AR INSEMNA FALIMENTUL TOTAL AL FOTBALULUI ROMANESC !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.