Comentarii (11)
Alexandru Chis  •  15 Iunie 2019, 05:54
Postat de fairplayromania pe 15 Iunie 2019, 00:52

E mînuţa lui Decebal....ăla mai inventază bazaconii inter-galactice....

Dupa mintea sucita a acestui Decebal Radulescu, Ianis Hagi ar fi fost transferat pana acum pe la Barcelona, Real Madrid, Sevilla... etc, asteptand acum redeschiderea perioadei de mercato pentru a fi retransferat, la cererea tele-Digi la o echipa de top din... alta galaxie. Deja tatal si angajatii sai, evident in frunte cu Gica Popescu si Ogararu, studiaza asiduu Planiglobul!

Alexandru Chis  •  15 Iunie 2019, 05:47

Acum nu se mai transfera la Barcelona ci este... pe o lista selecta, intocmita pe foaie foarte scumpa! Apa de colonie pentru adormirea orgoliului tatalui!

moshu_dinamovistul  •  15 Iunie 2019, 09:27
Postat de dinamo_fan pe 15 Iunie 2019, 09:23

tu cat ai scos din buzunar ca sa te ia gsp in probe ca sa postezi non stop cand toata lumea normala doarme ?

Ca să te ia GSP (pentru a posta non-stop) singura condiția este să nu ai familie ! Dacă te încadrezi acestei cerințe (de bază), atunci ești de-al lor. Cazare asigurată sub brad, covrigi la discreție.

dinamo_fan  •  15 Iunie 2019, 09:23
Postat de fairplayromania pe 15 Iunie 2019, 06:02

Acum serios o spun, dacă Hagi ăl bătrîn nu scoate 3 milioane din buzunar nu o să îl primească nici-o echipă în probe ..... ca la şcoala privată, dai banu' iţi acceptă studentul...

tu cat ai scos din buzunar ca sa te ia gsp in probe ca sa postezi non stop cand toata lumea normala doarme ?

marius.bxl  •  15 Iunie 2019, 09:04

Ivan e miezu la nationala mica ,este un fel de marica

Szasz Andrei  •  15 Iunie 2019, 06:38

Mai rau de locul 4 in grupa nu poate sa fie. Mai bine, da ! Locul 1 inseamna semifinale, ar fi ceva ce nu a mai fost din 1981 de la Mondialul de tineret din Australia, unde am terminat pe locul 3. Sa castigi grupa asta cu Franta si Anglia e ca si cand am castiga competitia, nu-i asa ? Hagi junior ar putea sa-si faca debutul european si Mondial, sa vedem ce poate si ce nu poate in comparatie cu tatal sau.

fairplayromania  •  15 Iunie 2019, 06:02

Acum serios o spun, dacă Hagi ăl bătrîn nu scoate 3 milioane din buzunar nu o să îl primească nici-o echipă în probe ..... ca la şcoala privată, dai banu' iţi acceptă studentul...

fairplayromania  •  15 Iunie 2019, 05:58
Postat de Alexandru Chis pe 15 Iunie 2019, 05:54

Dupa mintea sucita a acestui Decebal Radulescu, Ianis Hagi ar fi fost transferat pana acum pe la Barcelona, Real Madrid, Sevilla... etc, asteptand acum redeschiderea perioadei de mercato pentru a fi retransferat, la cererea tele-Digi la o echipa de top din... alta galaxie. Deja tatal si angajatii sai, evident in frunte cu Gica Popescu si Ogararu, studiaza asiduu Planiglobul!

Ăsta e episodul 7 din Urzeala Tronurilor.... În episodul 8 ajunge la Clinceni...

fairplayromania  •  15 Iunie 2019, 00:52

E mînuţa lui Decebal....ăla mai inventază bazaconii inter-galactice....

martinpen  •  14 Iunie 2019, 23:57

Cei de la Uefa au intrebat federatiile din fiecare tara despre jucatori... De la FRF au primit raspunsul cu Hagi.

  • 1
  • 2