Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a luat pulsul Spaniei: „Se pare că nu pot pierde niciun...” » „Messi? Am detectat niște tipare”
0
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Eu l-am admirat enorm pe Tudorel Stoica,fiindca a refuzat sistematic echipa nationala ,mai ales din cauza lui Lucescu senior ,care avea favoritii lui la nationala .Asa ca ,Morutan pregateste-te exemplar ,lasa fitele ( talent ai cu carul ) joaca ce stii ma bine ,si da-i cu flit lui Radoi ,si nu mai juca pentru Romania ,sa bage din aia care carapianul ! Asta inseamna sa ai personalitate .Dar intai : munca ,munca si iar munca !
Il iei pe Fulop si nu il iei pe morutan.......pffff marele antrenor radoi.... a aratat inca o data ca e ocna si ca tot ce a castigat pana acum cu nationala e doar munca si continuitatea lui Isaila!!!Pai mai domnule antrenor Radoi.....cu ce te.au impresionat pe tine Fulop,oaida si cu olaru?.....ca daca ii scutur pe toti 3....nu gasesc la toti adunati asisturile si golurile lui morutan.......nu tin cu fcsb,dar copilul asta face pipilica pe toti 3 la un loc cat fotbal stie si la ce face cu mingea..Fruntea sus Olimpiu Morutan si eu in locul tau nu as mai onora niciodata o nationala care si.a batut joc de mine dupa ce am pus umarul in toata campania de calificare....capul sus si fa ce sti u mai bine....joaca fotbal si vei ajunge mare de tot,iar marele antrenor radoi va fi acolo unde ii este locul in antrenorat....se va zbate in mediocritate.
Cu Papură și Șumahăr vă bateți cu Mimao la playout anul viitor.
Merge Andrei Vlad care e vai de steaua lui, numai fotbalist sau portar... orice dar e paralel cu fotbalul, si nu merge Morutan, care are vreo 8 pase decisive, 3-5 goluri si un penalty scos, si astea fara sa aiba minute cate are Olaru sau Oaida...... Vai de capul lui radoi
Lotul U21 este peste lotul naționalei mari.
Mirel radoi la fel de prost ca gigi becali.
SA FACEM SI NOI CA AJAX..NICIUN JUCATOR SA NU MEARGA LA NATIONALA MICA...CA NU E DATA FIFA
Mihăilă este unu din cei mai în formă tineri jucători din campionat. Sunt surprins că nu a fost luat în lot
Rădoi a venit cu argumente solide, dar idi0ţii susţinători ai fc5b, bătuţi în cap, nu înţeleg nimic!
Ca sa nu vezi ca Morutan este fotbalist valoros trebuie sa fii antistelist plin de rautate patologica ! Morutan trebuie sa fie prezent la turneul final !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.