Alte știri din fotbal
Anturajul lui Kader Keita solicită insolvența Rapidului! Care este motivul
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, virulent: „S-a făcut de râs!” + „Lucescu a văzut meciul de pe tabletă”
0
România s-a prăbușit în clasamentul FIFA! » Nu am mai stat așa rău din 2012
0
Când vrea FRF să-l anunțe oficial pe Gică Hagi » Negocieri crunte în culise: „Stoichiță, OUT!”
2
Știri din fotbal internațional
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
0
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
0
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
5
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
"Scenariu de vis ".." Ce grupa ar putea avea Romania "..:))).Mori de ras, nu alta..Asa a declarat si Somnorila antrenorul de la handbal catre un oficial japonez..La anul ( au loc JO)o sa ne felicitati pentru castigarea medaliilor de aur...:))) Asta in conditiile in care echipa de fotbal e vai mama ei iar cea de handbal e.....vai mama ei...:)))
Vom juca cu toate 3 tarile odata, in optimi! Ai nostri sunt capabili! Se vor juca 3 reprize, toate in BAMBOO!
Nu numai scenariu de vis, ci și postare de vis! Cum se poate să supraîncălzești tastatura ca să "analizezi" ceva ce nu s-a realizat: participarea (iluzorie) a unor echipe naționale de fotbal ce sunt încă departe de calificare!
In optimi jucam cu Brazilia!
Uite de ce suntem unde suntem, acesti "formatori de opinie", ca asta ar trebui sa fie acesti asa-zisi jurnalisti o dau tot mereu cu povesti de genul daca...daca, pai noi inca nu suntem calificati la euro si avem povesti cu optimi de finala, cat de iduot poti sa fii sa scrii asemenea tampenii, am mai vazut acum vreo 2 saptamani o dezbatere cu acest gen de "formatori de opinii" parca 8 la numar si se pare ca ne meritam soarta ca popor cu acest gen de formatori de opinie...concluzie...cum e turcu' si pistolul
Băăăă , vă credeți în GOT ?
scenariu de vis!jucam finala la bucuresti!!!! plapuma era pe jos!
amatorismul cras la el acasa pe gsp! scenariu de vis ar fi sa ne calificam,ceea ce este foarte greu! scenariul pe care il faceti voi nu este umed, ci de-a dreptul ud!!!
Prea complicat sistemul si mult prea costisitor pentru fani care ar trebui sa-si faca rost de bilete de avion pt cine stie ce stadion la 1000km distanta cu cateva zile ramase la dispozitie...
Vis umed.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.