Alte știri din fotbal
„Atunci pleacă Charalambous!” » Vede o ruptură în vestiarul FCSB
0
Zeljko Kopic a făcut anunțul în conferință: „E foarte important!” » Vestea primită de antrenorul lui Dinamo
0
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
2
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Știri din fotbal internațional
Aveau 2% șansă de calificare în Liga Campionilor și O LUNĂ de pauză » Ce a urmat e DE POVESTE!
0
Îl mai recunoașteți? „Bașkanul” Stelei care a îngenuncheat-o pe Fenerbahce: „Eu zic 2-1 astăzi”
1
Antrenorul lui PSV explică de ce l-a schimbat pe Dennis Man la pauza meciului cu Bayern: „O aveam în minte”
1
Avocatul firmei de închirieri, detalii esențiale despre accidentul îngrozitor al fanilor lui PAOK Salonic
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
0
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Poti deveni antrenor fara bac? Interesant. Am uitat ca la fotbal criteriile de baza sunt altele: cine scuipa mai des si mai lung, cine injura diversificat, cine da cu stangul in dreptul s. a. Precizez, asta in Romania.
Ba ce vrajeala cu bac-ul ala. El era pregatit sa dea bacul dar habar nu avea ca nu era inscris la liceu. Nu tu mers la ore, nu tu pregatire, nu tu teze si extemporale. Dar el era sincer pregatit hahaha. Eu cred ca s-a dus sa se intereseze cat e spaga, si a incercat la ambele licee (cel de unde a plecat si cel unde credea ca l-au inscris altii). Doar ca ambii directori s-au temut sa se bage, Radoi fiind persoana publica si deci foarte probabil ca mai devreme sau mai tarziu s-ar fi aflat. Oricum, nu inteleg de ce se agita cu treaba asta. Licenta de antrenor o ia si fara bac. Probabil ca e frustrat cand cineva face misto de el ca n-are scoala.
Daca poti fi primar fara Bac, antrenor de ce nu ai putea? Testul eliminatoriu rămâne cel al picurelelor, fără ăla nu ai capacitatea sa ii explici lui Nistor sau Mailat ce zona sa acopere. Cică nu ai prestanță în fața lor, că ei pot să o țină așa până mâine, ca Simona.
:)))) buna asta...ne mai miram ca nu merge nimic in Romania, oameni ca Radoi sunt deja anacronici in fotbalul mare, nu mai e ca in anii 60-70 unde nu puteai avea si performanta si ceva scoala, trebuia sa alegi
Cum ma , asta nu are bac-ul luat ?! :)))))) ..... wtf
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.