Alte știri din fotbal
De ce a refuzat Lisav Eissat să vină la Dinamo: „Obiectivul meu este puțin diferit”
0
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Dacă pierde barajul Turcia - România, selecționerul e 99,99% OUT!
0
Moment rar în Unirea Slobozia - Oțelul Galați! Arbitrul a avut nevoie de schimbare
0
Știri din fotbal internațional
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Fiul lui Maradona a făcut complimentul suprem pentru un jucător de la Napoli: „Tata a fost «Dumnezeu», el este «Iisus»”
1
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
Adrian, chiar daca multi vb aiurea tu sa stii ca din punctu meu ai fost cel mai bun din generatia ta. Nimeni nu poate contesta asta . Ai 100 plus in Italia... Esti foarte respectat in tara asta.. Dar multi care isi dau cu parerea probabil fac bani din "combinatii" or au ajutor social. Bafta !
Conform principiului : când ceva merge bine (U21), trebuie sa facem noi ceva sa se aleagă "praful"! Mutu antrenor la U21! Sa razi, sa plângi, sa razi...
Alt experiment nefericit sortit esecului....
Frate, Avem o echipa U21 atat de frumoasa. De ce trebuie sa riscam? Cand puteam aduce un antrenor cu rezultate si experienta.
E clar! O sa aMutimsi la tineret si o sa ne ducem pe Burlan la vale! Intr-un mod BRILIANT! :)
E cea mai proasta decizie pe care o puteau lua. Păcat! Mutu? Pe bune? Pe el îl punem sa ne crească copii? S-a dus și echipa asta. Vai de viitorul nostru!
F rea decizia. Mutu are un caracter indoielnic, iar jucatorii de ii cunosc trecutul vor avea dificultati in a il lua in serios. Nici pe Radoi nu il recomanda mai nimic pentru acest post dar uite ca rezultatele au vorbit de la sine. Mutu in schimb cred ca v-a esua.
Mutu, Contra si Lobont sunt aia care au adus nationala intr-o stare din care nu reusim sa iesim de 10 ani. Au fost la Dinamo, s-a ales praful dupa ce Bratu facuse un pic de echipa; au fost la nationala, ne-au adus in situatia sa ne uitam la meciurile Romaniei ca la scene bdsm sau gore. Macar Lobont a facut ceva frumos cu aia de la Cluj, a cheltuit buget de cupele europene in liga 1, ca sa fie de rasul curcilor in liga a 2 a. Da uite ca interlopul asta falit mai baga o fisa, poate ii mai iese de-o petrecere cu baietii
Proverbiala zicala “Unde a dus mutu’ iapa” va deveni realitate.
S-a terminat si cu tinerele sperante… Cred ca cei de la federatie trebuie schimbati,dupa Contra angajeaza un alt asa zis antrenor pentru a capata experienta pe timpul si nervii nostri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.