Comentarii (13)
Carlos Mendoza  •  16 Iulie 2020, 01:15

Poate gresesc, dar Pompescu se rasfață. Poate daca-i da FRF un hotel la Brasov sau ceva de genul, sa ii treaca. Eh?

elgabri  •  15 Iulie 2020, 21:06

Despre Infractori numai de bine !

ion.ionescu  •  16 Iulie 2020, 06:17
Postat de Nello Milano pe 16 Iulie 2020, 01:30

Nici Popescu nu e vreun caracter aparte ,e un oltean ranchiunos ,vezi transferul la Dinamo , care în loc să recunoască că era deja o gloaba care nu mai putea juca fotbal a dat vina pe club că vezi doamne la dat afara pe ne drept .Pai bai fornaitule daca erai gloaba ce vroiai să-ți facă oamenii aia sa te pună președinte sau sa te de-a afara cum deja după puțin timp chiar și aia din străinătate pe care i-ai prostit sa te ia te-au *** la infanterie . Caracterul de oltean nesătul tea îndemnat să pui botul la lovele și poc ai picat la ocna dar că întotdeauna nu ai fost tu devină ! Mare josnicie pe consilierul altui ...fugit de la locul... accidentului !

Ai cam chiulit de la orele de limba romana...

itu52  •  16 Iulie 2020, 11:10

Dizgrațioasa gâlciavă formală a doi politruci.

kwd2015  •  16 Iulie 2020, 08:33
Postat de cpt.ahab pe 16 Iulie 2020, 08:21

Am o cunoștință care-i rezolva nevasta altuia. Ăla află și începe să-l caute prin târg pentru a-i remodela anumite părți anatomice. La care cunoștința mea: "dacă vrea să ne batem, e degeaba, pentru că eu nu-s supărat pe el"! :)))

Si l ai batut pana la urma? ????????????

cpt.ahab  •  16 Iulie 2020, 08:21
Postat de Muzzi Ciprian pe 16 Iulie 2020, 08:11

cica "daca el e suparat, treaba lui, eu nu sunt!" nu matale ai facut puscarie, nenea tata puiu, nu?

Am o cunoștință care-i rezolva nevasta altuia. Ăla află și începe să-l caute prin târg pentru a-i remodela anumite părți anatomice. La care cunoștința mea: "dacă vrea să ne batem, e degeaba, pentru că eu nu-s supărat pe el"! :)))

Muzzi Ciprian  •  16 Iulie 2020, 08:11

cica "daca el e suparat, treaba lui, eu nu sunt!" nu matale ai facut puscarie, nenea tata puiu, nu?

kwd2015  •  16 Iulie 2020, 07:00
Postat de Nello Milano pe 16 Iulie 2020, 01:30

Nici Popescu nu e vreun caracter aparte ,e un oltean ranchiunos ,vezi transferul la Dinamo , care în loc să recunoască că era deja o gloaba care nu mai putea juca fotbal a dat vina pe club că vezi doamne la dat afara pe ne drept .Pai bai fornaitule daca erai gloaba ce vroiai să-ți facă oamenii aia sa te pună președinte sau sa te de-a afara cum deja după puțin timp chiar și aia din străinătate pe care i-ai prostit sa te ia te-au *** la infanterie . Caracterul de oltean nesătul tea îndemnat să pui botul la lovele și poc ai picat la ocna dar că întotdeauna nu ai fost tu devină ! Mare josnicie pe consilierul altui ...fugit de la locul... accidentului !

Ioane ***, detii doar sferturi de informatii, din care vrei sa faci stiri. De limba romana n ai habar, ești agramat complet. Dinamovist sadea. Auzi nello Milano. *** roman, ***. Nello Milano. Ahahahabaha

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

u_fan  •  16 Iulie 2020, 05:24
Postat de Nello Milano pe 16 Iulie 2020, 01:19

*** arivistă ahtiata după funcții și bani .Un om de nimic care toată viața a uneltit că să ajungă la ciolan ,*** ! A venit la nationala la momentul când Cornel Dinu a terminat construcția uneltind împreună cu ,câțiva jucători la acel inexplicabil rezultat 2 - 4 cu Cehia că apoi sa se încununeze marele antrenor al secolului cum a făcut alt lingău arivist nea Imi care a luat echipa formata de Gălăgia și a câștigat cupa campionilor .De fapt Romania e olona de *** deveniți peste noapte generali fara sa fi făcut nici măcar...armata .

Cred ca gresiti. Dinu nu a construit nimic. Cu el, am avut un singur meci mare, 5-1 cu Tara Galilor. In rest, 0-1 in Belgia, 1-1 acasa cu Cehoslovacia si un amarat de 2-1 cu Cipru, acasa. Meciul cu Cehoslovacia, apropos, 2-5, nu 2-4, l-a pierdut in special Lung, titularizat de Dinu (uitati-va la golurile luate de Lung din lovituri libere in acel meci). Nu sustin ca Iordanescu e antrenor mare. Dar a fost solutia ideala pentru acel grup de jucatori (care, sunt anumite zvonuri, ar fi incercat sa il dea jos inainte de World Cup 94 datorita pregatirii fizice drastice facute. Ei bine, exact asta ne-a ajutat in America- capacitate imensa la efort in conditii aproape inumane).

Nello Milano  •  16 Iulie 2020, 01:30

Nici Popescu nu e vreun caracter aparte ,e un oltean ranchiunos ,vezi transferul la Dinamo , care în loc să recunoască că era deja o gloaba care nu mai putea juca fotbal a dat vina pe club că vezi doamne la dat afara pe ne drept .Pai bai fornaitule daca erai gloaba ce vroiai să-ți facă oamenii aia sa te pună președinte sau sa te de-a afara cum deja după puțin timp chiar și aia din străinătate pe care i-ai prostit sa te ia te-au *** la infanterie . Caracterul de oltean nesătul tea îndemnat să pui botul la lovele și poc ai picat la ocna dar că întotdeauna nu ai fost tu devină ! Mare josnicie pe consilierul altui ...fugit de la locul... accidentului !