Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
19
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
3
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
3
Știri din fotbal internațional
PAOK, dezastru la Volos! » Răzvan Lucescu: „Cel mai slab meci al sezonului”
0
Griezmann pleacă imediat după derby-ul Real - Atletico Madrid! Are permisiunea clubului
0
Gazzetta dello Sport îl atacă dur pe Chivu: „A pierdut Interul”
0
Obiectiv ratat! Laurențiu Reghecampf, eliminat din Liga Campionilor. Nu se va putea răzbuna pe fosta echipă
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
16
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Cum își rotunjesc veniturile încasate de la buget șefii din Ministerul ...
Libertatea
d-le Radoi esti prostul prostilor daca accepti sa vii la Nationala mare
Foarte bine !! De ce sa nu i se dea si o sansa lui Mutu ?? Nici Radoi nu avea un CV formidabil atunci cand a fost numit la echipa de tineret !!
Excelenta alegere , toate loazele drogate si fara caracter sunt aduse ca sa poata fi manipulate cum vrea FRF !!! A fost Contra , urmeaza Mutu si apoi Laura Andresan , trioul vesel , de nedespartit !!!!!
Afara cu impostorii de la FRF
Mutu e un derbedeu ***, ce dreac sa-i invete pe tinerii fotbalisti ? Ati innebunit de-a binelea, ce rezultate il recomanda pe Mutu pt un asemenea post ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasati-i pe Adi acolo unde este ...... e mai bine pentru fotbalul din Romania !
Radoi a antrenat doua meciuri si e antrenor de nationala ....sa fim seriosi ne batem joc de noi ...d petrescu e cel mai potrivit
Noi cautam antrenor pt Națională parca . Astea sunt fosti jucători , nu antrenori . Ii recomanda " vocea si talentul " !
Mai terminați cu mutu.de ce stricati ceva ce merge bine (deocamdata)?
Ce Aoleu?! Pai, Mutu a avut o conduita ireprosabila fata de nationala, a fost prezent mereu cand a fost selectionat si a marcat o gramada de goluri importante, el singur a castigat meciuri, fara exagerare! Poate, Aoleu Merel Bee Radoi! Care, cand a dat de banet, a spus pas la nationala... ca lui nu ii mai trebuie, dar nu trebuie condamnat... e doar un fapt.. Ce gandire ai! Te uiti la ce scrie presa si la viata personala a unui fotbalist in loc sa remarci ce a facut pe plan profesional.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.