Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Luis Enrique i-a suprins pe toți la aniversarea sa » Ce a făcut antrenorul lui PSG la petrecerea după calificare!
0
Real Madrid a ascuns valul de abateri disciplinare » Câți jucători au creat probleme în vestiar în întreg sezonul!
0
Fotbalistul dorit în trecut de FCSB și Dinamo a marcat un gol important pentru echipa lui: șut de la 20 de metri și salt pe locul doi
0
În plină criză, Real Madrid a deschis discuțiile cu Jose Mourinho: cât costă să-l angajeze
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Ucigașul elevei din Bihor a stat 17 ani la închisoare pentru altă crimă și ...
Libertatea
Imagini spectaculoase de la prinderea suspectului crimei din Bihor. A fost ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Unde s-au dus 1.460.000.000 de lei împrumutați de Liberty Galați de la EXIM ...
Libertatea
Pai noi stim de ce nu a mai fost chemat Lupu la Nationala, dar explicatiile ar fi cenzurabile, asa ca nu ma mai obosesc.. Sa zicem doar ca avea mai multe feluri de obiceiuri nesportive..
Cica Galata era in lumea a 3a a fotbalului cand juca Hagi acolo :))) tu știi fotbal sau ai băut apa la câini? Pai lumea aia a 3a a fotbalului juca in Champions League, a castigat Cupa Uefa, Supercupa Europei si nationala Turciei a terminat pe locul 3 la Cupa Mondială. Stai în banca ta. Nota 2
Ai mâncat tu cu Hagi la masă si băut cu el ca sa vezi c. madalina Hagi e un frustrat? Hagi avea zeci de milioane avere, afacerile ii mergeau, putea sa mearga antrenor si sa mai ia cateva sute de mii de euro pe an. Dar omul si a pus timpul, sanatatea si banii ca sa faca ceva pentru sportul asta care se scufundă cu fiecare an. Cine a mai facut asta din banii munciți de el? Nu furați ca Becali, Borcea, Copos sau alții. Țiriac tot fost sportiv, miliardar si il cauta si moartea pe acasa si nu baga 1 leu in sport daca nu scoate milioane.
alt.prost, Hagi nu a castigat niciun trofeu. dar cu Galata ce a castigat chicken-head?
Mai, omule, ***? "Hagi e cel mai, galonat fotbalist român"?!! Știi măcar ce înseamnă expresia asta? Hagi al tău e ZERO BARAT la "galoane". Nu a câștigat nimic la nivel internațional în afara de Supercupa Europei cu Steaua, meci în care, deși a dat gol din lovitura libera, a jucat slab. Valoarea lui s-a văzut în finala din 89 cu AC Milan. În rest, zero. Pt mine Turcia nu se pune. Turcia era, atunci când a plecat el la Galata, lumea a treia a fotbalului,poate mai aproape de valoare lui, căci în Italia și Spania a fost un mare zero.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo Lupule,ai avut curaj sa spui un mare adevar-Dobrin-a foat celmai mare fotbalist roman,urmat de OZON si apoi de restul !
stai linistit, are cine sa-l aprecieze. noi romanii...
Dupa parerea mea, Hagi nu s-a ridicat nici macar la nivelul lui Gica Popescu
Cand aud ca fotbalul di anii 90 era lent ma ia ameteala.Balaci a avut cariera scurta ,a fost bun dar afara nu a jucat nicaieri ca si Dobrin.Gica Hagi este cel mai galonat fotbalist roman.Ca nu ne place ,asta este. .Belodedici este cu doua cupe a campionilor.Hagi este tinut minte pentru pasele de gol si golurile de la distanta.A fost un sportiv serios si a muncit sa ajunga sus. Lupu a facut tara de rusine cand a furat prin strainatate.La sfarsitul carierei trofeele vorbesc si Hagi are trofee.
Consideră ca fiind lipsita de sens o discutie doar cel cu creier de găină. O discuție cu argumente are întotdeauna sens, dar argumentele și contraargumentele țin de intelect asa ca, în cazul tău, evident ca nu are sens. Dacă îți forțezi prea mult intelectul s-ar putea sa faci ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.