Alte știri din fotbal
Note GSP la Universitatea Craiova - UTA » Premianții au venit de pe bancă
0
Ștefan Baiaram: „Anderlecht? Sună bine”
0
Filipe Coelho, după 4-0 cu UTA: „Acum începe adevăratul test!” + „Trebuie să analizăm ce a făcut Nsimba la schimbare”
0
Adrian Mihalcea comentează prăbușirea totală de la Craiova: „Nu m-am gândit vreodată că se poate întâmpla”
0
Știri din fotbal internațional
Eroul Angliei și-a spus oful: „Este prea târziu” + Reacția lui Thomas Tuchel
0
Noul marcator #1 al Mondialului, Mbappe nu deschide încă șampania: „Messi înscrie în finală, asta e sigur”
0
Franța - Anglia 4-6 în finala mică a Campionatului Mondial » Pentru bronz, dar fotbal de aur!
0
Kylian Mbappe, cel mai bun marcator din istoria Campionatului Mondial + Olise a doborât recordul lui Pele!
0
Lifestyle
Ion Țiriac a venit la marele eveniment cu un splendid Cadillac Eldorado decapotabil
6
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
10
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
32
Șeful militar al NATO avertizează că Alianța este gata să provoace daune ...
Libertatea
Poveștile unei stewardese române din anii ’80: zborurile peste Ocean sub ...
Adevărul
10 mituri despre Nadia Comăneci și soții Karolyi: adevăr și ficțiune la 50 ...
GSP SPECIAL
Ce s-a ales de acordul comercial dintre SUA și UE. Bilanțul promisiunilor ...
Libertatea
Burleanu v-a dat recital, vouă, bloggerilor de la GSP, lui Ioanițoaia și celor de-alde Prunea și Gică Popescu , Hagi sau Becali ! Omul a știut să se organizeze, ar fi fost prost să n-o facă ! Ori, clar, nu-inprost !!!
Cand presa gigista este impotriva FRF, nu va mai mirati ca n-aveti fotbal in tara.
Felicitari lui Burleanu, care a reusit, impotriva tuturor "ziaristilor" cumparati pe o ciorba de catre sagetile lui sandu, sa castige alegerile frf.
Cata josnicie sa insinuezi asa ceva? Pai sa nu exulti ca v-a dat cu tifla Burleanu?
Ce le mai stie Justin. Cum au votat si ce copii si nepoti mai au. Si ce hoteluri si cine sunt clientii. Si cum se leaga de se-mbarliga pentru Burleanu. Bravo! Voi gsp-istii credeati ca se voteaza pe programe, strategii si alte povesti. Nu, nene! A fost la taraba si pe fata, fara perdea. De-aia Lupescu nu voia sa se bage. Stia de blatul asta pe scara mare, dar l-au convins cu povesti Hagi si ceilalti. Justine, daca aveti material ca lumea, nu povesti, faceti memoriu la UEFA/Ceferin ca sa stie si ei cum sta treaba.
Dacă vreți detalii despre un copil de la grupa 2004 a aceluiași club Dinamyk Craiova,care avea oferta de a ajunge intr-o faza superioară de selecție pentru echipa națională,dar datorita acelorasi patroni nu a fost posibil,și muuuulte alte nereguli care se intampla acolo,ma puteti contacta la nr.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai ca deveniti penibili. Daca iesea Lupescu, la fel scoteati la iveala asemenea dedesubturi. Sigur NU!!! Incep sa ma bucur ca a iesit Burleanu, zau asa. Deja nu mai aveti prea multe tangente cu probitatea profesionala. Inteleg investigatiile de pe tolo.ro, dar voi sunteti ridicoli prin lipsa echidistantei ;). Vreti sau nu, inca vreo 4 ani este foarte posibil si probabil sa il vedeti pe Burleanu ca presedi te FRF.
Si din acest motiv ne bate toata lumea din Europa. Selectie pe șpăgi... Lumea a 3-a... daca nu chiar a 4-a!!!
ma baieti pro si anti Burleanu. Acum ca zarurile sunt deja aruncate, va sugerez sa asteptati astia 4 ani si daca tot i-ati mentionat pe acesti tineri talentati sa-i monitorizati si sa -i vedem unde joaca peste 4 ani inainte de alegeri si ce ispravi fotbalistice au facut in acest interval. Iar inainte de viitoarele alegeri , s-ar putea sa fie cu adevarat un articol de luat in seama de catre votanti , ce ziceti?
O sa muriti de ...oftica ca nu a castigat ..favoritul vostru!!! La scenarii vad ca va pricepeti la fel de bine ca si *** ca de doar face parte din trustul intact!!! Am tot spus ca nu o sa mai citesc nimic de la voi dar parca ma simt mai bine cand stiu ca voi chiar suferiti ca a castigat Burleanu!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.