Alte știri din fotbal
I-a luat ochii lui Basarab Panduru după primele două etape din Superliga: „Face unele lucruri diferit”
0
O nouă zi, o nouă problemă la CFR Cluj: jucătorii au luat o decizie drastică
0
Ce a spus Laszlo Dioszegi despre ideea unei fuziuni între Sepsi și Csikszereda după ce guverul maghiar le-a tăiat finanțarea
0
„E România o țară rasistă? » Italianul care trăiește aici de 20 de ani a dat răspunsul în direct: „Aveți niște înjurături...”
0
Știri din fotbal internațional
Cine va arbitra SK Brann - U Cluj: internațional de un an, tocmai a condus meciul românilor din Ungaria
0
Celebrul fotbalist a câștigat procesul care l-ar fi falimentat: soția îi cerea 415.000 de euro pe lună!
0
Cine transmite returul FK Auda - FCSB: NU e Pro TV
2
Jose Mourinho îl anunță pe noul The Special One: „Înainte eram mai egocentric, acum sunt...”
0
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
7
MAE cere expulzarea unui angajat al Ambasadei Rusiei, după doborârea celor ...
Libertatea
Pentagonul elaborează scenarii pentru o operațiune terestră de amploare în ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Culise. Lupta nevăzută din PSD pentru un „mariaj politic” cu AUR. Cum sunt ...
Libertatea
Pe bune! Bai după cum știu eu la aia stadionul sarea brazda din el, jucători se accidenta. Era deplorabil, iar ei spun ca era mai bun? Sa fim serioși ce mama naiba, le este ciudă ca nu mai fac ei. Păi angaja a profesioniști și totul va fi mai bine. Nu lasă toți *** sa facă o meserie în care oameni se pot accidenta grav. Uitați la Craiova este mai jalnic decât pe arena națională, și totuși încă se joaca pe el. Eu cred ca trebuia sa va uitați și la pământ, bai merge, este prea nisipos oare? Scoți nisipul și aduci pământ. Nu este grav, dar sa pui iarba în nisip și pietre, așa rezista și pământul
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si care e firma din Voluntari? Fosta sau actuala prestatoare?
Cui îi pasă? Toată lumea vorbește numai despre evaziune, care diminuează veniturile bugetare, nu și despre banii cheltuiți în batjocură. E ca într-o casă în care femeia doar se plânge că tu nu câștigi destul, deși ea cheltuie complet aberant. În 2013, ANAF-ul s-a rebranduit, cheltuind vreo 7 milioane de lei pe o siglă pe care o putea desena și Dodel, iar în 2010 s-au cheltuit 900.000 de euro pe celebra frunză a Elenei Udrea. De ce? Uite-așa! Pentru că se poate! Și pentru că nu are cine-i trage la răspundere. Păgubesc țara cu legea în brațe. Și vânează babele cu pătrunjelul în piață!
Mostră de școlar repetent: „Oficialii fostei firme care au montat gazonul pe Arena Națională...” Vai și amar...
Dna primar *** ce parere are? Si cei care au votat-o (***) asemenea?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pana nu se va introduce pedeapsa cu moartea pentru hoție, si alte grave infractiuni, *** nu se vor opri din a jefui aceasta țară.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.