Știri din fotbal internațional
Prins între două lumi la Mondialul din 2026 » Revelația din Superligă nu știe pe cine să susțină, Olanda sau Maroc: „Nu aș putea alege”
0
Qatar - Elveția » Jucătorul care nu primise viză inițial deschide scorul
3
Bucuria Mondialului la întâlnirea dintre un polițist american și fanii scoțieni
0
Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
o farsa de-a barbutistului piti sa-i pacaleasca pe greci
Cine spune ?
Cred ca la Tamas se refera ! : ))
Ba Chiriches se pare ca nu e asa grav si va juca ambele manse !
Eric de la Pandurii reprezinta o solutie pentru NATIONALA ! in conditiile in care joaca de 7 ani in Romania si are cetatenie romana !
Bando ,acum sincer ... daca zici ca nationala este una urata , ce solutie exista ? cum se poate face una mai frumoasa ? :) multumesc
Care bețivan bre ?
Oricat de paradoxal suna, chiar ca era mai bine cu Gigi Van Der Ojeer afara. Nu isi mai permiteau astia sa faca ce vor din echipa. Mai nou Stoica se crede imparatul echipei, face niste declaratii de te ia durerea de cap iar Reghe parca e cu mintea tralala. Sunt ca doi catei scapati din lesa care latra din curte si se dau dulai dar odata ajunsi pe strada raman doar niste catei amarati. Steaua actuala e o gluma si numai pustii de 16-17 ani ii mai injura pe cei care o contesta (pe buna dreptate). Daca si proprii suporteri cu state vechi au inceput sa vada murdaria din propria ograda, atunci situatia e grava.
dumnezeule! niciodata, incepand cu apolzan si terminand cu chiriches, romania nu s-a prezentat intr-o partida importanta intr-o asemenea criza de stoperi. ar fi fost nevoie acum de betzivanul cunoscut, dar daca omul a crezut ca bautura este mai importanta decat cariera, ce se mai poate face?!
pai si eu tot cu Romania tin. ca doar nu ma apuc acum la batranete sa tin cu Albania. si la fel, tot cu Steaua tin. ca nu ma apuc acum sa tin cu Chiajna. doar ca acum ma incearca un moment de raceala si de indiferenta fata de ele. sincer chiar nu'mi pasa daca Romania pierde calificarea la mondial sau Steaua titlul. nu vreau sa vad o Nationala urata la mondial si nici o Steaua urata campioana. imi par ca doua babe zbarcite si stirbe pe podiumul de Miss. bleah!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.