Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic, jurnalist de Mondial! Ce face ex-dinamovistul în așteptarea noului club
0
Antrenorul român așteaptă telefonul din Superliga: „Vreau să revin, bineînțeles”
0
Albert Stahl a revenit în Superliga: prezentat oficial
0
Fosta speranță de la FCSB a ajuns sala de judecată: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”
0
Știri din fotbal internațional
Marketing genial la Mondial! » Detaliul strategic prins de camerele de televiziune la arbitrii de rezervă
0
Austriecii au luat foc când au văzut videoclipul: „Leo Messi nu ia meciul în serios”
0
Când și unde se joacă cele două meciuri dintre U Cluj și Dinamo Kiev, în Europa League
0
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Ce usor e sa acuzam! Dan Petrescu ne-a calificat cu SUA. De ce nu la pus PE Popescu in locul lui? I-au tremurat chilotii Baciului? Ati vazut ce gol a dat pentru Galata prin 2000 contra lui Arsenal? Fatih Terim o avut taria sa il puna. Prunea a scos 2 goluri ca si facute din gheata lui Larson la 2-2. Suedezii erau mai proaspeti desi jucau in 10, Schwartz fusese eliminat...
Ce rusine de articol. Comandat ! O sa aflam si de catre cine ! La acel mondial am avut trei jucatori care a u jucat constant bine, in fiecare meci si a u tras echipa dupa ei, hagi, raducioiu, petrescu ! A mai jucat si lupescu foarte bine la inchidere, si munteanu. A mai fost si dumitrescu , insa el a fost un fel de florinel coman, superb doar intr un meci !
Bineînțeles că dacă Petrescu marca am fi fost în semifinalele. Ilie Dumitrescu nu ar fi ratat un penalty decisiv.
"Il dottore" bate câmpii, poa' că-i lipsesc " substanțili " ! Dan Petrescu a dat golul cu USA, a fost cel mai bun fundaș dreapta al României ! Nu cred că cineva, sănătos la mansardă, poa' să-l certe c-a rata 11m! Ca Prunea n-a ieșit pe centrare...Prunea a apărat exemplar la Cardiff, hai să nu amestecăm mere cu creveți ! Așa, și Hagi a ratat 11 m cu Bulgaria în calificările pentru CE 1992, deci nu e cel mai bun fotbalist, ever, al Românicii ?! Ginecologul să-și vadă de pensie, a fost un întreținut al sistemului M. Sandu, când mai vrea de-o ceafă de porc o dă în lamalouri, poate-poate mai vinde și el de-o sută de euro !
Deci e de vină Dan Petrescu pt că a ratat un 11m ...Belodedeci nu...și asta doar pt că alde Prunea și-a găsit să-și arate plasamentul într-un loc cu totul neadecvat...și pt că alții,nu-i mai numim,nu și-au îndeplinit sarcinile de joc. Înțelegem că Dan Petrescu e singurul jucător vinovat?!? Ce argumente sunt astea? Se pare că banii dinspre nordul Bucureștiului încearcă să-și facă treaba,dar cu neisprăviții redactori de la gsp e greu,foarte greu....
Mai terminați bă cu prostiile astea. Nu poți acuza un jucător că a ratat un penalty. Toți marii jucători au făcut- o. Dar de ce nu spui bă Pompile, că fără golul lui Dan petrescu din meciul cu SUA, România nu ieșea din grupă? Gol marcat cu aceeași gheată care a ratat. Nu mai promovați bă toate epavele.
Ce rost are sa se mai caute vinovati dupa atata timp? Tot Petrescu a inscris si unicul gol in victoria contra SUA.
Darbde Popescu cum fuge de adversar si cat mai departe de Prunea la centrare, nu spune nimeni nimic?? Revedeti faza
Ar fi trebuit sa fie Ilie, era zona lui. Lupescu se afla unde trebuie, in fata apararii.
Lupescu era langa Nilsson la centrare nu Ilie Dumitrescu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.