Comentarii (12)
kenzo4play  •  02 Noiembrie 2016, 12:15

asta isi face meciul de retragere dupa 5 ani de cand s-a lasat de fotbal...

Dan Marian  •  02 Noiembrie 2016, 11:08

Mare fotbalist si Marica.... e omotionat:)) Ce rezultate a avut?!!! Ce caracter are? Te-ai dus pe ...... in jos... Tradatorii nu se uita si nu se iarta!!! nu meriti respectul nostru ca sa nu mai vb de un meci de retragere care trebuia sa aiba acum cativa ani nu acum........ Tradatorulue!!!! Te-ai vandut pentru un KG de branza!!!

ang3ldev1l  •  02 Noiembrie 2016, 15:50
Postat de Ulmanu Ovidiu pe 02 Noiembrie 2016, 13:21

Si noi dinamovistii ne am bucurat pt tine ***,mai ales cand ti a ramas genunchiul in iarba pe Stefan cel Mare,frumos moment,unic chiar !!!! :))))) "Mare atacant"......cred ca ai medie de goluri pe meci 0,01.....

treci ma peste frustrarile astea marunte ca ai sa ramai chel toata viata

Alex Slaniceanu  •  02 Noiembrie 2016, 13:25

Il apreciez pe Marica pentru ca e unul dintre cei 1,5 sau 2 jucatori de fotbal din Romania care se exprima coerent si corect in limba materna iar unul dintre ei e Dinu :D In rest, ma socheaza retragerea din fotbal a bogatului Marica...pe care nu stiu daca il cunoaste vreunul dintre cei platiti ca sa vina la agapa de la Bucuresti. Poate gresesc sau poate nu dar nu imi amintesc de Marica ca si jucator exponential asa cum nu imi amintesc de vreun meci de retragere al lui Dobrin, Balaci, Raducioiu, Ilie Dumitrescu, Camataru, Cartu, Lacatus, Balint, Dan Petrescu, etc. Iar mai sus amintitii au jucat fotbal adevarat pana in ultima zi de activitate nu ca Marica care asa cum a mai zis cineva pe aici, s-a retras fizic din fotbal de vreo 5 ani...

Ulmanu Ovidiu  •  02 Noiembrie 2016, 13:21

Si noi dinamovistii ne am bucurat pt tine ***,mai ales cand ti a ramas genunchiul in iarba pe Stefan cel Mare,frumos moment,unic chiar !!!! :))))) "Mare atacant"......cred ca ai medie de goluri pe meci 0,01.....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ill7ven  •  02 Noiembrie 2016, 13:19
Postat de chromophobia pe 02 Noiembrie 2016, 12:23

In proportie de 99%,fotbalistii care isi fac un asemenea meci de retragere...o gala,sunt mari.Care au facut istorie.Dar Marica?Ce-a facut Marica?Mai bine sa mearga intr-un club sa-si faca retragerea acolo,sa bea pana ii sar capacele

A dat un gol intr-un amical cu Spania, parca. Nu-mi mai aduc aminte bine. Se pune?

chromophobia  •  02 Noiembrie 2016, 12:23

In proportie de 99%,fotbalistii care isi fac un asemenea meci de retragere...o gala,sunt mari.Care au facut istorie.Dar Marica?Ce-a facut Marica?Mai bine sa mearga intr-un club sa-si faca retragerea acolo,sa bea pana ii sar capacele

craz1est  •  02 Noiembrie 2016, 11:00

In romania meciurile mai sunt gustate doar la televizor si pe internet ori cand se pregateste FCSB sa stea "capra" in competitiile europene, se mai umple un inel pe Arena. Nu-ti bate capul cu noi Cipriane sa nu ramai cu o mica "gaura organizatorica" in buzunar.

sandi  •  02 Noiembrie 2016, 10:38

O sa ai spectatori la acest "mare" meci cate comenturi va avea acest articol:))))) atat de mare e baloarea unui tradator, care nu e iubit nici de cei p care ia tradat nici de de cei pt care a tradat. Ca si caracter esti 0 deci iti doresc un public pe masura caracterului tau.

cobra_z  •  02 Noiembrie 2016, 10:00

cum adica , nu joaca si lutu , reghe , mache , meme ?! bai marica aveam o parere mai buna despre tine

  • 1
  • 2