Alte știri din fotbal
„Carisma asta...” » E convins despre jucătorul lui U Cluj: „Domină, cel mai bun din România!”
0
Pas în spate pentru Costel Gâlcă în lupta la titlu?! » „Normal că nu putem câștiga așa”
0
Alex Dobre, după ce Nistor a vorbit despre salariile de la Rapid: „Asta îi transmit”
1
Răzvan Lucescu a aterizat de urgență la București » Mesajul transmis direct de pe aeroport
3
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a mai făcut un pas spre titlu și nu se ascunde: „Cu toții suntem vinovați de ceea ce se întâmplă”
0
Jurnaliștii din Italia, la picioarele lui Cristi Chivu: „Merită aplauze pentru asta” » Ce notă a primit antrenorul român
0
Ultima semifinalistă din Cupa Angliei, decisă la penalty-uri » Meciurile din careul de ași
0
Inter A UMILIT-O pe AS Roma în derby-ul din Serie A » Chivu mai face un pas mare spre titlu!
4
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Cum l-au extras comandourile SEAL pe pilotul american rănit în Iran, de la ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
Acest Bratu sa aleaga, ori analist la un post tv, ori mare selectioner!!! Ca o parere personala, este un nimeni si ca analist si ca selectioner!
Ce sa astepti de la un dinamovist. Aceste speciemne nu ar treebui sa ocupe posturi in FRF, LPF SAU UEFA. Ar trebui dati afara pentru ca sunt niste golani impertinenti si aroganti( vezi prunea, lupescu)
dinamovistii nu au nici caracter si nici demnitate. eu au doar umilinta in adn.
Unde SUNT valahu si maricel, agramatule
VRAFU are frustrarea in sangele lui de LOSER, la fel ca toti minamovistii HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAAA auzi la el, a convocat cei mai buni jucatori de la echipele alea si a fost batut de aia cu rezervele HAHAHAHAHAHHAA CE MEGA-LOSER
are doua clase si un trimestru, nu te pune cu el :)
Ce sa astepti de la unul care isi da aere de atotstiutor prin studiourile de profil. Cand il vad pe asta parca-l vad pe Dragnea, sau pe Florin Salam! Cu sa scoti echipa de pe teren? Nimicule!
se vede ca bratu nu are stofa de antrenor. asta e, nu se nasc toti cu talentul asta.
Deci nationala Romaniei pierde cu Timisoara la sub18! Demisia Bratu, demisia Burli! Astia sunt selectioneri?
unde este gramatica, fuga si dinamovista aitista, sadica. Fuga de acolo. Boala dinamovistelor.... sa faca pe desteptele, in timp ce o ard pe dos cu gramatica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.