Alte știri din fotbal
Nu mai rezistă! » Joacă la baraj pentru FCSB, apoi e DISPERAT să plece
0
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan convocat cu Georgia și Țara Galilor
5
După finala Survivor 2026, Gabi Tamaș merge în Liga 2 » A semnat deja contractul
1
Ce beneficii primesc campionii României, după ce au devenit cetățeni de onoare ai Craiovei
1
Știri din fotbal internațional
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Manchester United și-a confirmat antrenorul » Michael Carrick a semnat pe 2 sezoane
0
Pep Guardiola și-a anunțat oficial plecarea de la Manchester City! Discurs emoționant: „Am pierdut-o pe mama și clubul m-a ajutat”
0
Selecționerul Africii de Sud a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Decizia în privința lui Siyabonga Ngezana
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
cu alte cuvinte, exista o coalitie antihagi la nivelul FRF. dar, chiar gica hagi dezminte asemenea elucubratie..)) ciao a tutti..))
barbate......e diferenta dintre corupt si tradator de neam.....daca nu stii despre ce vorbim,elegant ar fi sa stai in banca ta!!
RESPECT GICA HAGIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!
Pai cu partea finala a comentariului nu faci decat sa confirmi ce zoaie e prin Moldova. Daca Monica Macovei a ajuns sa fie considerata persoana corupta dintre toti candidatii din noiembrie, atunci e clar, nu mai e nicio sansa pentru tara asta. In conditiile in care avem alti candidati precum Melescanu, Ponta, Udrea, Vadim samd. Nu e posibil bahh sa fiti atat de stupizi. Chiar nu va ajuta creierul ala deloc? Votati mah Buna pentru Romania, votati mandru ca ii fac pe romani, votati Medicamente Vadim Tudor. Vai capul ei de tara!
este un cliseu depasit asta cu moldovenii(nu stiu daca si cu oltenii :))....dar sa stii ca tot ce a fost vreodata bun in tara asta in ultimii 25 de ani (inclusiv in fotbal) a fost facut praf pulbere fina de nenorocitii care s-au perindat la conducerea tarii indiferent de culoare politica...........si ca fapt divers ,stii cati bani a sustras de la statul roman Monica Macovei(APADOR-CH) ,prin intermediul detinutilor analfabeti din puscariile romane?????
Adrian voteaza nu te lua dupa ipocrit. Voteaza cu Monica Macovei. De ce ? Pt ca decretul ei de intrare in magistratura a fost semnat de Nicolae Ceaușescu. :))))))))))))))))
au*
Pai si aia de la orase toti tzzarani parveniti sunt care nu ai nimic in cap.
Eu sunt foarte de acord ca Hagi incearca sa isi promoveze jucatorii cu ajutorul nationalei , singura structura care joaca vrand-nevrand in competitiile organizate de UEFA sau FIFA si unde viitorii fotbalisti pot accede pe listele scouterilor.Hagi cauta sa faca profit cu orice pret , mai ales prin marketingul de prin articolele de sport de la noi. Pe de alta parte daca refuzi sa iei jucatori de la o echipa ( oricare ar fi aceasta ) poti replica prin rezultate bune cu jucatorii/antrenorii pe care ii selectezi sa te reprezinte (ceea ce nu s-a intamplat , ba mai mult am avut niste rezultate batjocoritoare la nivel de juniori) . Solutia ideala este o selectie bazata pe performanta individuala
Sincer, nu cred ca articolul are vreo legatura evidenta cu politica ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.