Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Mi se pare un răspuns tactic logic la ce joacă danezii. Și ei folosesc doar trei fundași. Mare atenție la centrările laterale! Baftă România!
Cum mama dracului sa poti ataca si inscrie goluri cu cinci fundasi??? daum asta este bun de stramutat la ***, dar imediat dupa imbecilii care l-au angajat acolo!?! Sa dea Domnul sa se aleaga praful de acest meci, iar daca aceasta formula se dovedeste aceea pentru care se va intona imnul, sa fie si 7-0 pentru danezi!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a cata varianta e asta ? pana duminica mai rulati vreo 3-4 formule.
GSP mincinosilor si dezinformatorilor ! Este a patra oara cand schimbati echipa si formula de joc :) poate pana la ora jocului nimeriti si voi echipa corecta :)
Cu Chiriches in teren garantat macar un gol il luam din gafa lui - nu mai e sigur pe el, le balbaie rau.
5-4-1 clar pe faza de aparare si un 3-4-3 pe faza de atac ca la liga a 5-a :))
Doar ca nu sunt de acord cu ce ai spus despre Andone. Mie mi se pare bun, are forta, are viteza, are sut, se lupta foarte bine...
Buna analiza!
De la pianistul de pe locul 6 nimic ?
P.S. - S-a molipsit si Daum de la Reghecampf? Face experimente pe Nationala, asa cum Reghe face de citeva lui la FCSB? Mare ti-e Gradina Ta, Doamne!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.