Alte știri din fotbal
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
3
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
0
Declarație curajoasă la FCSB: „Sper să ajung și mai sus decât a fost Mirel Rădoi”
0
Pițurcă pariază pe următorul star al naționalei României: „Are calitățile unui mare jucător”
0
Știri din fotbal internațional
Marele Fabio Capello demolează fotbalul italian: „Este doliu. Trăim o tragedie și aici nu demisionează nimeni!”
0
Haos în Kosovo după ratarea Mondialului! Jucătorul-cheie, acuzat că a VÂNDUT meciul Turciei
1
Ce se va întâmpla cu Radu Drăgușin după venirea lui De Zerbi: „Pune accent pe siguranța posesiei și progresie”
0
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
In sarcina politiei si jandarmeriei nu intra si identificarea elementelor tulburente din tribunele arenelor de sport si interzicerea acestora la urmatoare manifestari sportive, pe durate determinate de gravitatea faptelor??? De ce li se permite huliganilor de la peluze aparitia in tribune??? Acestor scursuri ale societatii nu li se cuvin nici un fel de drepturi de participare la manifestarile publice! Sa-si intre odata in rol si organele de ordine, cu respectivii indivizi sa fie adevarate organe de represiune, nu sa se complaca doar cu rolul de spectatori la violentele si manifestarile huliganice!!! Trebuie sa se restabileasca odata civilizatia si in tribunele stadioanelor, altfel nu se vor mai (re)umple niciodata cu spectatorii dornici de a privi o manifestare sportiva fara frica de a primi pumni, de a fi injurati fara motiv, de a fi gazati cu fumigene sau atacati cu petarde! "Legea lui Dragomir" sa-si intre in drepturi!
Noua ,romanilor, ne lipsesc buna crestere ,cei 7 ani de acasa ,si bunul simt. De aici , caderea . Scurt. Priviti toate formele de activitate. In sport,Gica Hagi il impune pe Ianis la nationala ,dandu-i-se si numarul 10 ; in politica...;in industrie...; poate ,un pic,cele 7 arte sa mai insemme ceva in lume. Nu reusesti sa respecti, mai devreme sau mai tarziu nici tu nu vei respectat si mai apoi "ocolit" in relatiile cu altii si vei deveni paria pentru toti oamenii cu care interactionezi. Cam multi mitocani... prea multi !
Corect
Ăștia nu înțeleg că războiul lor cu ungurii ne privează pe noi ceilalți spectatori de a vedea naționala. Nici noi nu ii suportăm dar trebuie înțeles că se face mai mult rau mai bine ii ignorăm, dar totuși federația ar trebui să facă ceva către uefa pentru că nu e normal ce fac *** aia din ungaria la adresa tinerilor jucători români.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.