Alte știri din fotbal
Motivat de ostilitatea ce va fi în Bănie la finala campionatului: „Ne va da energie”
0
Csikszereda – FC Botoșani » Meciul care deschide ultima etapă din play-out. Echipe probabile
0
Edi Iordănescu o spune prima oară după Euro 2024: „Vă dau 3 nume. Am fost într-o situație ingrată”
0
Nicolescu le-a bătut obrazul fanilor lui Dinamo după ce a fost înjurat chiar de ziua lui: „Trebuiau să țină cont”
0
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah poate rămâne în Europa: ofertă astronomică primită de egiptean
0
Arne Slot, după ce Liverpool a suferit un nou eșec în Premier League: „Face parte din sezonul nostru”
0
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Prunea are dreptate de data asta! Rezultatele dezastruoase ale nationalei sunt oglinda FRF = incompetenta crasa!
Vrei o carte de gramatica? O fac cadou!
Faci parte dintre cei care voteaza presedintele federatiei ? Altfel " sustinerea " voastra-i=0 !
Ce stie Prunea despre management si sistem?? El sa comenteze despre portari si atunci poate unii fraieri o sa-l si asculte.
Pe cât punem pariu că antrenor va fi iordănescu? Faptul că a fost dat afară de la fcsb e o mascaradă ptr a ascunde adevăratul interes al lui becali de a avea voalat și naționala sub control,să i se promoveze ce jucători vre,când vrea?
BLA BLA , de pe margine e simplu sa critici, dl Prunea, oare de ce nu incropiti o echipa cistigatoare cu care sa va lansa-ti in viitoarele alegeri FRF, veni-ti cu o alternativa solida, noi cei care iubim fotbalul va vom sustine negresit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.