Comentarii (116)
steelgalati
steelgalati  •  08 Septembrie 2011, 09:49

Marica,datoria unui fotbalist e sa joace fotbal,daca e atacant sa marcheze goluri !!!Lasa impresiile",joaca in echipa de club si cand vii la NATIONALA,joaca fotbal si fii eficient si atunci tot stadionul o sa te ovationeze ,E CLAR?

stelistu.batran
stelistu.batran  •  08 Septembrie 2011, 09:54

@ Cubde gheata: Nu are importanta ca meciul a fost la Bucuresti. Daca jucau in provincie crezi ca bateau? Nu cred, sa fim seriosi, players au crezut ca 0-0 este bun atat timp cat era 0-0 in Bosnia. Apoi aia au marcat si romanasii iar am ramas muci ca deobicei. Si marica este slab ca atacant. NU DA GOLURI !!! SI ALTCEVA decat sa plimbe mingea p[rin fata aiurea nu stie!

cubdegheata
cubdegheata  •  08 Septembrie 2011, 09:53
Postat de stelistu.batran pe 08 Septembrie 2011, 09:42

Marica,,,,, NU NUMAI CA ESTI FOARTE URAT CA mascul, dar esti si esuat ca fotbalist !!! pai cate goluri ai dat tu pentru Nationala? ce realizari ai tu la nationala? Esti UN RATANGIU CELEBRU. PLEACA PLEACA PLEACA! Nu ti se va simti deloc lipsa!

Cred ca ai vrea sa arati ca Marica dar tu arati ca Maimuta :D El nu trebuia convocat, nu e in forma si e normal daca nu joaca de mult timp la echipele cu care a avut contract, nu e vina lui cu a celor ca l-au convocat, mai intai sa joace acolo in Germania si o sa joace bine si la nationala.

insuratul
insuratul  •  08 Septembrie 2011, 09:51
Postat de cubdegheata pe 08 Septembrie 2011, 09:40

Si tu te-ai gandi sa te retragi daca te-ai zbate singur tot meciul contra unei aparari Abidal-Evra iar cand te schimba antrenorul sa fi huiduit de un intreg stadion..pai la ce sa mai joci..sa vina altul care sa le convina la suporteri de el.. daca meciul asta se juca oriunde in alta parte decat in Bucuresti sigur castigam..sau macar aveau jucatorii sustinere mai mare nu erau huiduiti ba chiar erau aplaudati..microbistii din Bucuresti sunt niste rahati, nenorociti care au impresia ca Franta e Albania sau Belarus, echipe pe care Lucescu nu a fost in stare sa ii invinga cu Mutu si Chivu in teren.

DA mah nebunule,sa joace Romania prin toate haznalele cu o singura poarta de intrare pe stadion.

cubdegheata
cubdegheata  •  08 Septembrie 2011, 09:48
Postat de fan_impartial pe 08 Septembrie 2011, 09:33

Nu o mai bagati pe asta ca am jucat cu Franta, Franta nu mai este echipa din '98-'00 este o echipa mult mai slaba, este adevarat are 2-3 oameni care pot facde diferenta dar nu mai este ce a fost Oricum ai nostri au jucat bine prima repriza, dar in a IIa au pus capul jos ceea ce a dezamagit fanii

Pai in repriza a 2 a normal ca nu au mai putut..cati jucatori care au jucat erau titulari la echipele lor..cum vrei sa marcheze Marica gol cand el are 1 an de cand nu mai joaca fotbal si totusi nu ne-au dominat chiar asa cum vor astia din presa sa para, am avut si noi ceva ocazii poate chiar mai mari ca alea francezilor..vorbiti de parca nu a-ti stii la ce echipe joaca componentii echipei Frantei..trebuiau sa ne bata cu 0-4 minim daca o luam pe valoare individuala.

hristac
hristac  •  08 Septembrie 2011, 09:48

hai pa... marika !!

insuratul
insuratul  •  08 Septembrie 2011, 09:43

Hai las-o mah si cu sensibilu' asta.Pai uitati-va la golurile din Luxemburg,la primul gol s-a intors cu spatele pe linia porti si cand a vazut ca a intrat mingea in poarta parca a cazut cerul pe el,nu s-a bucurat deloc,iar la al doilea,s-a intins dupa pasa lui Lazar si nu a ajuns-o,asa a ajuns mingea la Torje.I-a luat 10 secunde sa se ridice si era sa piarda si golul asta.Acum cu Franta se uita la Stancu sa vada ce-o sa faca cu mingea si asa a pierdut si startul la centrarea lui.Se vede clar ca daca nu e vioara intai la nationala nu are cef de nimic.

stelistu.batran  •  08 Septembrie 2011, 09:42

ockiu
ockiu  •  08 Septembrie 2011, 09:46

asa ne ameninta de parca ... ar fi adus 10 calificari si a marcat 50 goluri. sa faca ce vrea el

cubdegheata
cubdegheata  •  08 Septembrie 2011, 09:43
Postat de jackassb pe 08 Septembrie 2011, 09:41

cu siguranta 95 % din cei care au fluierat nu l-au fluierat pe marica in mod particular.au fluierat atitudinea jucatorilor si antrenorului, faptul ca noi in min 92 facem schimbare la trecerea timpului si se vedea clar ca jucatatorii si antrenorul erau f multumiti cu egalul care ne scotea definitiv din lupta ptr euro 2012.

Pai cum sa nu fie multumit si el si jucatorii cand in minutul 85 era 0-0 la Bosnia cu Belarus..nu stiau aia ca a marcat Bosnia in ultimele minute..si dupa ce alergi 90 minute pe terenul ala..crezi ca puteau marca in minutele de prelungiri..daca se aruncau in atac?.mai luam si vr-un gol apoi nu doar guiduiau ratati din tribune ii si scuipau ca au stricat inaugurarea marelul stadion de rahat.