Alte știri din fotbal
Mailat a ratat, VAR-ul i-a dat o nouă șansă: „Mi-am asumat!”
0
Zoran Mitrov și-a explicat gesturile de la schimare: „Nu au fost pentru domnul Croitoru”
0
Pancu și-a mustrat public jucătorul, apoi a trecut la arbitraj: „Nu se impunea penalty!”
0
De la 4, la 8 » Ce note au primit jucătorii din Botoșani - Rapid: „El e omul meciului!”
0
Știri din fotbal internațional
Golgheterul lui Zalgiris l-a chemat pe Liviu Antal în fața camerei TV: „Vreau să spun ceva despre el, n-am mai văzut o asemenea situație”
0
Aici s-a ajuns! Leeds plătește 47 de milioane de euro plus bonusuri pentru rezerva de la Manchester City
1
Craiova a dejucat planul bulgarilor de la Levski: „Conform procedurilor UEFA!”
1
Borussia Dortmund, transfer de 32 de milioane de euro
0
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
8
Reactorul nuclear 1 de la Cernavodă, oprit din lipsă de apă, pentru prima ...
Libertatea
Autostrada care va face uitată aglomerația de pe DN1 Sibiu - Brașov. Cum se ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Povestea incredibilă a unui marinar care a plutit o lună în derivă în ...
Libertatea
Dupa ce n-a jucat decit citeva minute in ultimele etape din Germania, mai bine s-ar gindi ca nici n-ar fi trebuit sa joace cu Franta! Si mai vrea si capitan! Se umple de ridicol ...Sper joaca cu Steaua si-i rupe "gladiatorul" picioarele, poate asa sa scapam de el.
Mie nu mi-a placut Marica niciodata, e ratangiu, inconstant si certaret. A avut probleme peste tot pe unde a jucat. Dar la meciul cu Franta nu merita huiduit, a jucat in nota echipei, a alergat, a incercat sa se demarce, a incercat sa dribleze etc. Marica merita sa joace la nationala, e inca destul de tanar, Chivu si Radoi fac parte din alta generatie. \
Domnul Marica sa isi rupa picioarele alergand mai intai, si apoi sa aiba pretentii, el nu ar fi trebuit sa ajunga in situatia de a se retrage de la nationala, el nu trebuia convocat. De ce? Simplu... pentru ca nu a avut echipa, nu a jucat, nu este in forma si sincer nu mi se pare ca s-a obosit prea tare la meciu asta.
Marius niculae,38 de selectii si 13 goluri il vrei la nationala?
,,,ASA ESTE CUMETRE,BECALII ESTE EXEMPLUL URMAT DE "NEW ROMANIAN GENERATION",80% AU PICAT BACUL,PENTRU CA CIOBANUL A ARATAT CA SI CU DOUA CLASE POTI CONDUCE O MASINA BENTLEY,O TURMA DE STELISTI POMANAGII(STIMA PENTRU STELISTII ,CEI ANTIBECALI!),POTI CUMPARA UN CAMPIONAT CU "VALIZA" SI SA-TI FACI PUBLICITATE LA TV-URILE URMARITE DE AVIZII DE "SENZATIONAL".MAI REVEDETI,PE GOOGLE ,PRIN TASTAREA "INJURATURILE LU BECALI" SI MEDITATI PUTIN......DACA MAI AVETI CEVA GANDIRE.....SUCCES
...MAI BAGA : "M.U.I..I.","M.O.RTI","M.A.M.E",SI ALTE SECVENTE DIN FILMELE PENTRU ALDULTI.....
MA,BANANIERULE ,VREI SA JOCI FOTBAL IN LOCUL LU' SBURLEA,SAU SA TE JOCI CU "CEA MAI RAMAS" IN TARANA....... DACA AR FI DAT GOL SI TATARUSANU L-ATI FI RIDICAT IN SLAVI,DE CE CALITATI DE "DRIBLOR","DE SIMT AL PORTI",DE "OMUL DE GOL"....ETC. NU A JUCAT ASA CA NO COMENT.
ii avem pe Nila si Cutudean. plus Sburlitu de la rapid. ala care nu stie sa dea gol.
las' mai, la noi e o traditie huiduiala ca incurajare si fluieraturile! :-)))))
corect!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.