Comentarii (116)
forumeer
forumeer  •  08 Septembrie 2011, 04:21

Se vede ca n-ati fost la meci, hai sa va explic: noi nu l-am fluierat pe Marica pt ca are cineva ceva cu el, ba din contra, eu unul apreciez ce a facut pt nationala, sper sa nu renunte si consider ca va mai da multe goluri la echipa, l-am fluierat pe Marica pt ca a jucat prost in MECIUL ASTA si chiar mai mult, oricine ar fi iesit in momentul ala din teren(in afara de Chiriches si Goian care au jucat bine) ar fi fost fluierat la fel de tare! . Chiar si nejucand la Schalke, tot e al 2-lea cel mai bun atacant pe care-l avem in momentul de fata(dupa Mutu), problema lui e inconstanta, poate dea 2 goluri cu Bosnia si la urmatorul meci sa se chinuie cu niste fundasi amatori..

ljunex
ljunex  •  08 Septembrie 2011, 04:18

ia uitati-va putin si ganditi-va si voi daca are sens ce spun eu acum... nu vi se pare ciudat ca jucatorii cei mai indisciplinati ai nationalei vin de la Dinamo? ..vezi Tamas..Mutu..acum Marica..? si culmea au avut si ei banderola cel putin o data fiecare. Si culmea in plus...tot ei sunt revoltati...si tot ei se gandesc, respectiv chiar pun in aplicare, renuntarea la echipa nationala. Propun ca Dinamo sa nu mai dea jucatori la nationala....aa stai putin ca nu prea da nici acum...Torje e la Udinese..:) vai de noi....forza luxembourg !

cine este marica? :|

macar pentru faptul ca era in lotul lui dinamo care a castigat campionatul in ed.2001-2002(si avea 17 ani neimpliniti!) si in echipa care a iesit campioana in ed.2003-2004,cred ca ar trebui sa-l cunosti...

maryan92
maryan92  •  08 Septembrie 2011, 03:44

maryan92

de fapt face fite pentru ca a ramas fara mutu, nu mai are cu cine sa faca parada modei pe acolo. fara mutu sa-i dea pase baiatu asta este egal cu 0 in atacul nationalei. de fapt, el este egal cu 0 de vreo 3 ani si prin germania. dupa ce ca este vai de capu lui si nu a reusit de atatia ani sa joace si el macar jumate de sezon titular la o echipa, mai are si pretentii de lider, mai sufera si de grandomanie, se considera cel mai bun din tara, vrea sa fie capitanul nationalei cand el de fapt este egal cu 0 !!! nu a jucat nicaieri sa fie important! nu a castigat nimic sa fie important! baietii astia cu care se cearta: RAT, SAPUNARU, GOIAN. baietii astia au niste performante in spatele lor!

reddogforever  •  08 Septembrie 2011, 03:36
Postat de anticenzura pe 08 Septembrie 2011, 03:04

lasa-l domnule linistit.Cine suntem noi sa il judecam? nisti bieti forumisti,cum ne spune dl "shampinionleague dogred"'.Noi am vazut alte meciuri,el cunoaste alt marica noi vb despre alt marica.Ce sa mai suntem intr-o confuzie totala.Eu zic sa il urmarim pe acela de la schalke care joaca 2 3 minute.Iti dai seama cat e de bun daca clubul a hotarat sa joace asa putin.Sa nu se accidenteze,sa nu oboseasca,ce sa mai in alea 2 3 minute da maximum de forma.ATAT L_AS FI JUCAT SI EU LA NATIONALA 2, 3 minute pe final sa demonstreze ca nu degeaba joaca 3 4 minute la neamtz!!

sa te crezi mai competent si mai avizat decat stafful unei semi-finaliste a c.l.este o copilarie(daca se aplica la varsta pe care o ai ,daca nu ,este prostie pura).faptul ca desi are atat de putine minute jucate in ultimul an dar totusi este convocat meci de meci (chiar si pentru a juca 3-4 minute)denota ca are valoare si nemtii incearca sa-l integreze si sa-l aduca la forma optima.daca ar fi vrut o "umplutura" de final de meci-cum incerci tu sa-l cataloghezi-cred ca gaseau ceva mult mai ieftin decat cele peste 2 mil. pe care i le platesc lui marica.pare logic,nu? numai bine!

supersolo
supersolo  •  08 Septembrie 2011, 03:28

o sa-l vedem pe Marica in partida cu Schalke 04 cat face....de la meciul cu Franta si pana la meciul cu Steaua nu mai e asa mult....un pic rabdare..daca va fi rezerva .....ne-a fentat....

anticenzura
anticenzura  •  08 Septembrie 2011, 03:27
Postat de s3byfcrb pe 08 Septembrie 2011, 03:14

nu mai bine desfiintam nationala de fotbal?oricum numa ne certam din cauza ei si cheltuim bani aiurea.Daca am desfiintao am sit o treaba si nu neam certa intruna

"Majoritatea oamenilor ar avea succes in lucruri marunte, daca n-ar fi chinuiti de mari ambitii." Henry Wadsworth Longfellow "Nici un om nu este suficient de intelept de unul singur." Titus Maccius Plautus "Binecuvantat este cel ce nu asteapta nimic, caci niciodata nu va fi dezamagit." Alexander Pope "Toti vor sa fie cineva; dar nimeni nu vrea sa creasca." Johann von Goethe "Multi oameni confunda o conducere proasta cu destinul." Kim Hubbard "Fa ceva. Daca nu merge, fa altceva. Nici o idee nu este prea nebuneasca." Jim Hightower

moromete7
moromete7  •  08 Septembrie 2011, 03:14

CAM TARZIU......DAR AR FI O DECIZIE INTELEAPTA=))))))...TERENUL NU E NICI SANTIER, PENTRU MUNCITORUL DE NICOLITA.......NICI PODIUM DE PREZENTARI DE MODA....PENTRU MODELUL DE MARICA........EU NU INELEG CUM POATE SA SE SCHIMBE IN ACELASI VESTIAR CU RAUL?!?!?!?!??!?!?!MAI E SI ATACANT DE GURA PORTI!!!!!NU I-O FI SI LUI JENCA CAND IL VEDE PE RAUL????????