Alte știri din fotbal
Alertă la FRF, după dezvăluirile Gazetei! Sesizare de urgență pentru acte „false sau falsificate” » Președintele riscă doi ani de suspendare!
0
Două achiziții tari la Sepsi! Dioszegi nu mai vrea să retrogradeze
1
Mutare oficializată: Corvinul a transferat de la vicecampioana U Cluj
0
Nuno Campos a ajuns în România » Cine l-a însoțit pe noul antrenor de la Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
FRF a finalizat candidatura pentru finala Europa League: când vine decizia
0
„Sunt parte din aventura 2026” » S-a ales praful de visul lui Theo Corbeanu, talentul care a refuzat naționala României: de ce n-a prins Mondialul
0
Dezastru pentru fostul erou al lui FCSB » Echipa a retrogradat, el e șomer de 6 luni!
1
Obligați să bată recordul pentru cel mai scump transfer din Premier League
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
@thebluestlion Da, sa stii, nu stiu ce cauta Muresan la echipa. Am vazut cum recupera toate mingile si cum pasa foarte bine. Nu stiu cum de e convocat. Mai bine ar aduce un pusti care ar pierde mingea, asa o sa avem o echipa uniforma, adica proasta :))! Cat timp el e cel mai bun pe pozitia lui, el trebuie sa fie convocat nu?
De ce nu-l ia Gigi pe Bourceanu la Steaua ? A a a a h
Sa fim seriosi, ce sa faci acolo cu Mutu, Rat si Goian? Un astfel de turneu nu-l poti face decat cu scopul de a vedea pustii la treaba! Totusi, ma intreb ce cauta Gabi Mureşan (CFR Cluj) si Dan Alexa (Rapid) acolo? Au 30 de ani deja, poate era mai bine sa vedem niste copilasi la treaba si pe posturile lor....
Este condusa, totusi! Abia cand pe banca va fi Regele o sa ne intrebam asta!
In anumite circumstante s-ar putea ca acest trio de antrenori sa continue mai departe la carma Nationalei, Mircea Sandu le-a dat o sansa...( nu e intamplatoare aceasta decizie), mai rau de cativa titulari care nu au plecat si ei cu echipa, Nationala are nevoie de omogenitate pentru a termina cu succes actualele preliminarii.
Un cuplu format din trei !?! Poate el, cu ma-sa si cu tac'su. Si asa se pune de-un gazetar la fituica asta de dume.
Astia sunt geniile fotbalului romanesc : m.sandu ,i.lupescu si m.dragomir. Nesimtirea lor nu are limite. Inadmisibil sa trimiti o nationala in turneu fara antrenor.Ce interese or fi avind , nu mai ei stiu. Oricum ei isi trag partea lor ,de restul nu sunt interesati. Mizeria si mocirla. RUSINE TOTALA.
Oricine o conduce mai bine ca puradelul.....hai sa fim oameni seriosi e DOAR UN MECI AMICAL. Cand a trebuit sa o conduca cu cineva in Bosnia....nici atunci nu a fost nimeni pe banca. La fel si in alte "amicale": cu Serbia la ei, cu Lituania la noi.....vreti sa va aduc aminte scorurile?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.