Alte știri din fotbal
Cuvântul interzis de Pancu înainte de FCSB - CFR Cluj: „Refuz să vorbesc” + Ce a remarcat la adversară: „Nu am niciun dubiu”
0
U Cluj - Unirea Slobozia, în etapa 23 din Superliga. Gheorghiță a deschis scorul
1
Bogdan Stelea, după ce Ilie Dumitrescu a semnat cu FRF: „N-au făcut nimic din ce au promis! Buni la împachetat lucruri”
1
Știai? Singurul club din Superligă care și-a pus căpitani U21 în acest sezon. Nu unul, ci doi!
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Wolverhampton » Deschidere de scor în minutul 6!
0
A murit un fost mare jucător al lui Inter Milano și AC Milan
0
Revenire în Premier League? » Arsenal îl dorește pe Julian Alvarez
0
Groenlanda are 10% din populație fotbaliști legitimați și vrea în preliminariile Mondiale! » Răspunsul CONCACAF și replica pentru Donald Trump
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Bateria solid-state care promite o încărcare în doar 5 minute și autonomie ...
Libertatea
79.000 de locuri are stadionul, i-au redus din locuri
e roman verde. se da grandoman cu cfrul lui. pe care altii, in mod la fel de eronat, o considera echipa "maghiara' pt implulfapt ca actionarul unic este maghiar. nimic mai fals. pascany chiar iubeste romania mai mult ca multi romani. e omu de nationalitate maghiara, asta e. ardelean, deci cu complexele de care am vorbit. dar nu putem extinde mascarile mai departe. e valabil si in cazul lor. nu poti balacari la infinit propria tara, fara sa te umpli chiar tu de mizerie.
De ce spui ca am vorbit nepoliticos la adresa romanilor????? De ce esti NEPOLITICOS la adresa romanilor????? Bine, daca vrei sa fiu "politicos", declar ca am jucat un fotbal cum nu s-a mai vazut pe planeta!!! Bateam la scor chiar si Spania, Italia si Anglia la un loc, la ce valoare am aratat asta seara!!! Acum sunt politicos?!?
pe Digi 1 a inceput Statele Unite-Brazilia pe un stadion urias din Landover, Maryland de 92.000 de locuri!!! si am impresia ca e aproape plin. vin yankeii la soccer?
astia de la gsp au vazut alt meci, dar in fine ...
get beget.
atunci scuzele mele Alpine :)
aici inclin sa itidau dreptate.
serios? Alpin e ruman?
Steaua dacă nu scăpa de Kapethanos acum se batea pentru campionat .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.