Alte știri din fotbal
Gheorghe Hagi a convocat de urgență 5 jucători, după Dinamo - FCSB, inclusiv pe cel mai contestat fotbalist al barajului!
0
Veste tragică: antrenorul din 2023 al lui FCU Craiova s-a stins la 58 de ani
0
Marius Baciu, „antrenor-impresar” la FCSB: „Chiar azi am primit un telefon pentru acest jucător. Nu i-am zis lui Gigi Becali”
0
Florent Poulolo a semnat! Al treilea transfer al verii pentru cel mai grăbit club din Superliga
0
Știri din fotbal internațional
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Corespondenții GSP transmit din Budapesta cele mai noi informații
2
Pe aripile victoriei din Anglia spre Budapesta » Mikel Arteta, ridicat la gradul de „colonel” la Londra!
0
Poliția din Budapesta, în „cod roșu” de alertă la PSG - Arsenal: vin la meci, dar nu au bilete
0
Arsenal, la 90 de minute de istorie! Saka și Odegaard au dezvăluit secretul din vestiar înaintea finalei cu PSG
0
Lifestyle
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
10
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Un angajat al primăriei a găsit din întâmplare lingouri de aur de 40.000 de ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
dorele,ne miscam si noi mai cu talent ?!
Eu vreau sa iti spun sincer , nu am nimic cu Craiova , doar cu Mititelu , la fel si cu Jiji sau Iancu care distrug niste cluburi frumoase !
Recunosc si imi cer scuze inca o data!
injuriile
A fost inainte de pace , atunci imi cer si eu scuze si sper sa nu ma mai citezi , tu ai provocat pentru ca te-ai tinut pe toate paginile cu inuriile , nu ti-a ajuns doar una.
pace sa fie.imi cer scuze pentru toate cuvintele ofensatoare!
se pare ca nu am cu cine. ai uitat si de educatia pe care ti-au dat-o parintii. si din pacate vocabularul tau este unul foarte redus.nu cred ca te mai poti schimba si sincer imi pare rau pentru tine, dar trebuie sa existe si persoane ca tine care sa nu aiba o limita. imperator eu din momentul de fata nu o sa iti mai zic nimic pentru ca asa o sa continuam la nesfarsit si cred ca amandoi putem continua in nota asta mult si bine fara sa ajungem la un numitor comun. O seara buna!
Bine , PEACE !!! Iar daca veniti inapoi in liga 1 , fara Mititelu , aruncati-l undeva ca o sa patiti la fel .
Te referi la articolul cu Mitikelu ? Acolo eu aveam ceva cu el , nu cu Craiova voastra .
Bai pacaliciule , eu folosesc limba romana doar aici pe gsp , in rest nu am unde , omul mai si uita o cratima doua , altceva ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.