Alte știri din fotbal
Marius Croitoru, după ce a învins campioana FCSB: „Fără să jignesc pe nimeni, azi am fost buni”
0
Gigi Becali a avut 4 clienți după FC Botoșani - FCSB: „Poate a venit momentul să mă retrag”
0
În direct la GSP Live Special, Iasmin Latovlevici a găsit problema FCSB-ului la Botoșani: „Nu vreau să jignesc...”
0
FC Botoșani - FCSB 3-2 » Campioana, nimicită la Botoșani: Croitoru a dansat după „joga bonito”
39
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
7
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
pai normal; dupa ce sclavul de sandu a investit 200 de mil de euro in stadion nu a putut scoate ink 2 mil pt un gazon pe masura stadionului; a venit cu plantatia asta de la tara; tipic romanesc; am observat aseara ca terenul arata rau acum cand vad pozele de la nivelul gazonului imi fac cruce; este jalnicccccccccccccccc....
FRF , ati castigat zeci de milioane de euro cu generatia de ,,aur'' si nu ati facut in 20 de ani decat rahatul de la Mogosoaia .Stadionul l-a facut primaria pe banii nostri degeaba va impaunati asa . si bani multi rau probabil 50 % peste normal . Voi v-ati ocupat de gazon , mascaricilor . Ca sunteti hoti banuiam .Dar chiar atat de prosti chiar nu va banuiam ca sunteti .Sunteti de tot rasul .Afara Mircea Sandu , nu esti bun de nimic , figuri si aruncat pisica in curtea altuia . V-ati batut joc de banii nostri , de bucuria noastra . Vai de capul vostru . Nici la fotbal nu va pricepeti .
Intr-o societate normala firma acestui Oprisan nu ar mai fi castigat nici un contract inca de la meciul cu Danemarca. Ar trebui facut public contractul incheiat pentru National Arena in ceea ce priveste garantia oferita. Si daca nu a fost prevazuta nici o garantie cei care au semnat contractul sa raspunda. Dar din pacate nu traim intr-o societate normala.
Presa din hexagon ne-a menajat, putem fi siguri de asta! Dar ma intreb cum s-ar fi putut fixa gazonul din moment ce a fost asezat pe un strat de circa 5 cm de nisip? Ar fi trebuit ca nisipul sa se transforme in pamant? :)))) Haios de incompetenti oprisan&co. !
Asta e Romania, nu stim cum sa mai furam, dar in imbecilitatea lor nu s-au gandit sa fure de unde nu era atat de vizibil, fara sa puna jucatorii si spectacolul fotbalistic in pericol. De ce sa ii injuram pe francezi ca ne-au criticat, cand noi insine am fost oripilati de ceea ce am vazut, si de felul in care isi bat joc de noi, pe fata, fara nici o rusine.
Ai si poza de avatar, cu gramatica esti la pamant, ce sa mai ....traiasca partidul comunist roman! Pune mana si invata sa scri corect dupa care iti poti exprima opiniile pe vreun site de genu' !
Mafiotul Sef Basescu si amanta lui, tiganca imputita si obraznica Elena Udrea controleaza toti banii din tara si toate furaciunile! Tradatorul Basescu deja a semnat in secret ca Aurul Romanesc sa fie dat gratis lui Soros-Bilderberg Group si sa fraudeze alegerile din 2012. tRANSILVANIA VA AVEA CEL MAI MARE LAC DE CIANURI DIN LUME SI CIMITIRELE VOR DEVENI NEINCAPATOARE! COPIII NOSTRII NE VOR BLESTEMA CA AM LASAT ACEST CUPLU MAFIOT BASESCU-UDREA SA DISTRUGA TARA! SA DORMITI BINE!
nu m-i se par deloc mincinoase titlurile din presa franceza. Ba mai mult, sunt chiar de bun simt daca ne uitam la pozele cu gazonul...vai!!! La cati bani s-au bagat in stadion...gazonul trebuia sa fie prima preocupare pentru federali nu sa aibe ei tiramisu in sos de cafea in meniu.
propun sa votam pentru pedepsirea vinovatilor. Cel putin morala!
Ce vina are primaria? Doar nu-s montatori de gazoane. Ei au platit un serviciu. Eu daca platesc pe cineva sa-mi puna gazon, si ala isi bate joc, de ce sunt eu de vina? Singura vina e a celor care au pus gazonul, si au dat dovada de incompetenta...si ei ar trebui sa plateasca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.