Alte știri din fotbal
MM Stoica a rămas blocat de nivelul unei echipe din Superliga: „Surpriză gigantică!”
0
Înainte de meciul cu FCSB, Valeriu Iftime a făcut anunțul despre transferul lui Mailat: „Situația asta deranjează”
0
Gigi Becali a luat decizia după ultima ofertă venită pentru un jucător de la FCSB: „Eu nu sunt cioflingar!”
3
Anderson Ceara, după ce a plecat din Superliga: „Nu regret că nu am ajuns la FCSB sau CFR”
0
Știri din fotbal internațional
După transferul eșuat la PSG, fostul coleg al lui Man și Mihăilă e așteptat să semneze în Premier League
0
Giuvaerul lui Lucescu jr, la Dortmund » Ultrasii lui PAOK vor să împiedice transferul
0
Universitatea Craiova, amintiri neplăcute cu arbitrul de la meciul cu Ararat-Armenia
0
Jurgen Klopp și-a clarificat declarațiile: „S-au năpustit asupra noastră ca muștele la miere”
0
Lifestyle
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Un bărbat a murit în Munții Făgăraș, după ce a căzut 200 de metri într-o ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Vremea se schimbă brusc în România: vijelii, grindină și vânt în aproape ...
Libertatea
Maxim cred ca e putin obosit...
Si noi i-am batut 3-1 in amical, grecii sunt ca italienii, nu trag nici pe jumatate cat argentinienii.
Nu se poate frate!!!!!!!!!Auzi la comentatori.....avem acum Messi contra Messi din Banat....cum am avut Maradona contra Maradona din Carpati!!!!!!!! Ce dreaq cauta torje in comparatia asta??????????????Hauleou de capul meu!!!!!
Hungary 1 - 2 Finland -Tare acest amical! Israel 1 - 3 Slovakia Bosnia 0 - 2 Egypt- astia merg la mondial ? Turkey 2 - 1 Sweden -min 77 Ukraine 1 - 0 USA la pauza (ahaha, era tare sa joace cu RUSSIA!) Elvetia 1 - 0 Croatia min 40
Messi a varsat din cauza faptului ca terenul mirosea a nevOI! TNR
Hmm nu stiu ce sa zic, depinde ce culuar prind.Daca dau peste Spania, Brazilia sau Germania da e posibil sa iasa icna de prin optimi sau sferturi in rest nu cred ca sunt ciar atat de slabi.Totusi este un amical sa nu ne primim si sa ne credm zmei.Eu pierd oricat ca intr-un oficial Romania nu ar avea mai mult de 2-3 suturi la poarta.Nu ai vazut ca argentineienii nu fac deloc presing practic singurul care a incercat cate ceva a fost Aguero in rest nimeni nu face mai nimic.
Mi-am dat seama, pe parcurs,,,apoi n-am mai schimbat comentariul ,)
Au iesit cei mai buni 2 jucatori de pe teren: Maxim si Tatarusanu. Piturca e nebun de legat! Da-l afara, Burlene!!
cineva sa impuste comentatorii pls
Faurule, cu cine sa joci asa cu Grecia? Pe Maxim nu l-a introdus in tur, Chipciu a fost accidentat dar pe el oricum nu-l baga titular. Nu l-a bagat nici dupa ce i-a adus punctul la Budapesta! Rusescu nici cand marca in Europa plus 30 de goluri in competitiile interne pentru Steaua nu l-a chemat. Desi marcase cel mai mult din ultimii golgheteri ai Romaniei! Asta-i Piturca, si lista poate continua cu Stanciu... AOLEU, intra operatul de Pantilimon! :( Un portar bun de altfel, dar cand nu apara la club abia se misca.. L-a schimbat pe Maxim, nu pe Tanase! E incredibil Piturca, zici ca o face intentionat ca Stelea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.