Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
0
Cad capete după ce AC Milan a ratat Liga Campionilor: concedieri în masă, Allegri este OUT
0
Cine e noul căpitan de la Manchester City: „Este un lider fantastic”
0
Cine e Lorena, femeia căreia Arteta i-a dedicat trofeul Premier League: „Ea îmi dă energia să fac totul!”
0
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
7
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Forța care e absentă la cele mai importante negocieri din ultimul deceniu. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
adevarat
Marele Tanase e de pe vremea meciului cu Austria,a dat un gol atunci si a devenit super-jucator.
Lazar joaca numai in mansarier,Marica probabil ca a fost la ,,beculete" iar Tanase strica tot,in prima repriza echipa lui Piturca a jucat ,,turca"o echipa de ,,grozavi"apatici.s-a vedem repriza a II a.poate schimba ceva si nu mai joaca ,,turca"
Daca tu crezi ca ala este ungur te inseli amarnic . Parol . :))
imperatorul pervers
iarta-ma poate poti citii mai bine romaneste ca de scris ,vai mumata din campiile panonioei .loviteas in cutia limbi molusca herma.luaneai in gura de la brau in jos pe toti din carpati orientali si nu numai .
Te uiti la Olanda - Turcia sa vezi ce greseli fac olandezii in aparare?
AI DREPTATE, BOURCEANU SI CHIRICHES AU FOST CEI MAI SLABI, EL A PRINS LA LIMITA PODIUMUL PETARDELOR NATIONALEI
AI DREPTATE, BOURCEANU SI CHIRICHES AU FOST CEI MAI SLABI, EL A PRINS LA LIMITA PODIUMUL PETARDELOR NATIONALEI
heavy metal ba :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.