Alte știri din fotbal
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
0
Mihai Stoica, verdict despre antrenorul dorit de FCSB: „S-a mai purtat o discuție”
0
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
0
Victor Angelescu, în direct: „Daniel Pancu va antrena la Rapid. E în Top 3 legende ale clubului”
2
Știri din fotbal internațional
Luis Enrique, categoric înaintea returului de foc cu Bayern Munchen: „Scopul nostru este să câștigăm fiecare meci”
0
Arsenal - Atletico Madrid, pentru primul loc în finala Champions League. Echipele de start
1
Starul lui Manchester City, victima insultelor rasiste în meciul cu Everton
0
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
1
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
1
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
Ilie Bolojan, abandonat la o oră după moțiune. Liderii PNL care susțin ...
Libertatea
Cățelul care a fugit la meci! Proprietara l-a recuperat după ce l-a văzut ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, furios pe sondajele care arată o scădere masivă a sprijinului ...
Libertatea
nu e rau..))
..)) aloha und gutten naht for you, amigo..))
Ai incurcat arbitrii, Coltescu e al vostru ! :))))
"spunem o minciuna, oricare, daca o spune o data, este crezuta sau nu, timpul o face sa dispara, dar, daca o repetam la infinit ea va deveni religie pentru prosti. " da, butada era adresata lui Vahlen, intr-o scrisoare din anii 1925 pe cand inca mai avea ceva activitate publicistica. acest burghez catolic, cu studii ample de filosofie la bonn, wurzburg si heidelberg, frustrat de statura lui mica, de esecurile publicistice din tinerete si de handicapul la unul dintre picioare, admirator al lui spengler, nietzsche si bergson, a ajuns in NSDAP ca admirator al lui gregor strasser, pe care l-a... asasinat apoi, cu noii lui amici : hitler, himmler, goring si hess.
eu ma retrag cel putin de pe contul asta:))))) sa fiti iubiti! ne-om mai auzi! Pa.Pa.Pa :D
:))) Mă imaginez , deja! Să vezi lauri și expresii latinești pe mine! O noapte bună vă doresc tuturor până atunci! Ne auzim marți, la decisiv.
Noapte bună.
... numai sa vina odata ! mai trebuie sa vrea si coltescu !
Așa este.
astept cu multa rabdare momentul ala. si eu, si tu, si sam, si altii, multii altii... va fi o galagie atat de mare incat nu va mai conta nimic, te asigur....)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.