Alte știri din fotbal
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Cum își explică Mirel Rădoi eșecul de la Botoșani: „A părut că azi ne-am văzut prima dată”
1
Basarab Panduru a criticat un jucător de la FCSB: „Nici dacă ai cârcei la picioare nu dai pasa aia”
0
Adrian Porumboiu a analizat fazele controversate din Botoșani - FCSB 3-2, apoi a izbucnit: „Nici dacă era blat!”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
: ))))))))))))))))))))))))))
CORECT ,iar oamenii de treaba s-au vazut si se vad ,sunt putini si nu degeaba s-au creat legaturi intre ei ...se stiu ei care !
engleza.
Du`te ba dupa Costica ! si lasa`ne !
Culmea e ca burmanezii au trait mult mai bine ca sclavi ai englezilor sau japonezilor decit in ultimii aproape 70 de ani de cind cu republica Myanmar ! Asta asa ca tot vorbim de locul unde se intimpla acitiunea . In rest ? Rubine , diamante, etc..pe care le-au carat japonezii si mai ales englezii .
goebbels, scz.
l-ai gasit cu subtitrarea in romana, pana la urma ? sau l-ai luat fara ?
tie trebuie sa-ti deseneze cineva ca sa intelegi !
Eu mai degraba un pic cu americanul . Oricum mi-a fost foarte greu sa il urmaresc pentru ca dupa romani iubesc anglo saxonii so tot ce tine de ei . O sa discutam alta data depsre tematica filmului si ce cred eu despre el .
.))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.