Alte știri din fotbal
FCSB nu se oprește! Becali pregătește încă două transferuri
0
Daniel Paraschiv, pus la zid » Fostul fundaș de la Rapid nu e convins nici de Olimpiu Moruțan: „Nu au fost concentrați”
0
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
1
Câți bani a investit Dan Șucu în transferuri la Rapid sezonul acesta: „Nu e fericit!”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Andrei Rațiu este titular pe Bernabeu
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
salutare amigos! cum a fost meciul? am fost la tenis de picior, acum am venit! e bine ca am batut, pacat ca nu s-au incrucat turcii, insa cu Olanda n-au nici o sansa, e meci de 2 solsit cu toata ambitia turcilor, deci sanse mari de baraj, iar acolo...Dumnezeu cu mila! Hai Romania!
Prezent!...suntem 5!
Cu el suntem patru. Tu câți ești?:)))
si eu il cred
bravooo ... sunteti 3 ! ce tare ! cam atat ................
M-am prins! Si m-am comportat ca atare. Sper...
nu esti XENOFOB ???????? nu-i de mirare ca ai si doi adepti care te cred , cand tu iti versi pe fata ura pt. diferite nationalitati conlocuitoare , lucru stiut de tot site-ul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
onirica ??..)))) ezoterica, mirifica, senzitiva, perceptuala si congruenta cu lascivul !..))
Intelege, omule! Nu ai haz deloc! Pe mine ma distreaza si apreciez mult glumele bune, chiar daca mi se adreseaza. Dar tu nu ai haz deloc! De aceea in general, nici nu-ti raspund. Cand la poante se raspunde cu injurii... n-are rost.
Si eu il cred .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.