Alte știri din fotbal
Victor Angelescu i-a anunțat oficial plecarea de la Rapid
1
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
0
Mihai Stoica, verdict despre antrenorul dorit de FCSB: „S-a mai purtat o discuție”
3
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
4
Știri din fotbal internațional
Situație incredibilă în Europa! Și-au DEMIS antrenorul a cincea oară în acest sezon
0
Arsenal - Atletico Madrid, pentru primul loc în finala Champions League. Saka a deschis scorul
1
Scenografie istorică la Arsenal - Atletico Madrid, în semifinalele Champions League
0
Barcelona a pus ochii pe jucătorul lui PSG
0
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
3
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
PNL trece în opoziție după ce Guvernul Bolojan a fost demis prin moțiunea ...
Libertatea
Cățelul care a fugit la meci! Proprietara l-a recuperat după ce l-a văzut ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Iranul își întărește controlul asupra Strâmtorii Ormuz în ciuda eforturilor ...
Libertatea
ahahahaha:)) ma faci sa rad, grecule:))) tu le zici cel mai bine! eu nu-s asa de clar in exprimare, mai ales acu`, extenuat de la tenis:)) acum scuza-ma putin, ma duc sa ma loghez pe celelalte 5 conturi sa pot sa-l gut pe moflea in gura:)))
Bravo tie . Nu stiu de ce dar am crezut ca locuiesti si muncesti in U.K !
amigo, asta e viata ; multi sunt la stadiul de larve, putini sunt nimfe...)
bine ,bine ,Halpin ca Halpin ,pe ala il intelegem ,impotent , senil ,platit de Harpy cu salariul minim pe economie ,dar ai vazut ca are adepti care-l "pupa" ,bre ,in ziua de azi este corect sloganul : " orice impotriva Stelei " ,nu conteaza ca-i drept sau nu ,noi "estem" multi si zicem ce zice turma ,asa gandeste romanul ,sa moara capra vecinului de nu !:))
Nu înțelegi, omul are treaba lui, pe mine mă interesează esența mesajelor lui, cele fără Steaua, Dinamo, etc... În unele chestii fotbalistice și despre fotbal , în general, avem aceleași opinii. Mă lasă rece războiul vostru, asta-i tot.
Bai Amigo ? Judeci oamenii superficial . Dupa 90' unul care imi era indiferent a demonstrate ca imi e prieten la greu . Celalalt care credeam ca imi e prieten ? A disparut . In neant . Sclaviola are multe conturi . Mereu e present aici dar nu il "simti" tu . Nu ai al saselea simt . Sclaviola e o mare cur/va . Am invatat asta la scoala vietii .
cu scuzele de rigoare fata de alpin si clonele lui din aceasta clipa, dar el are cea mai grava fixatie. pentru ca e una singura ! valahul nu are o fixatie de fapt. el e mai stabil : are mai multe fixatii.... dar mai mici..) deci ale lui sunt atenuabile, pentru ca se autoanuleaza, cand si cand..))) la alpin presiunea hidrostatica este constanta..)) apasa pe branhii de zici ca se scufunda un submarin atomic..))
va place noul meu cont moflea_cosciug,sunt destept,doar sunt in dublin.
Domnului avocat chiar nu i se pare :))
Ham hamule` ...de cand ai zis de Nesu ....ce ai zis ...sper sa nu ajungi ca el .. ! Abtine`te ! Lumea te tine minte ! Pensionarule !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.