Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru „Balonul de Aur” al CM 2026: Rodri se operează! » Cât va lipsi mijlocașul lui Manchester City
0
Victor Pițurcă a văzut 80% din meciuri la CM și trage concluziile » Cine poate opri Spania, selecționerul de top care l-a dezamăgit și tânărul fotbalist remarcat: „Cel mai rău îmi pare de Messi”
0
Antrenorul lui Levski: „Normal că mi-ar fi plăcut să câștigăm cu 20-0, dar Craiova e o echipă bună!”
0
Gică Craioveanu s-a luat de un titular al Craiovei, după înfrângerea cu Levski: „Este încă în vacanță!”
0
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Marcel Ciolacu, surprins la un hotel de 800 € pe noapte în Italia, alături ...
Libertatea
O influenceriță din România și iubitul ei, condamnați după furtul unei ...
Adevărul
Farul, reacție aiuritoare în cazul directorului general Cristian Bivolaru, ...
GSP SPECIAL
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
...)) inconfundabil, mister. apare si PRofesorul, nu-l rabda miocardul sa nu bifeze condica. din pacate nu mai exista bun simt si fluenta pe acest site. dupa cateva commuri se baneaza, ceea ce este regretabil. constitutia si carta europei garanteaza dreptul la libera exprimare. asa ca, ma astept sa fie ultimul com nebanat in seara asta si-ti voi raspunde la un alt com al tau: nu stiu la ce te referisei, nu stiu postarile tale din seara asta. deci nu am ce sa raspund. ma limitez doar la observatiile mele personale despre Nationala. care e pe un drum bun, taras grapis. sa speram ca in vreo 4-8 ani ajungem la un turneu final. bine, cu arbitri belgieni, posibil sa ajungem si la Rio
Nu mai este valabila !!! Daca pierdeam la U Cluj era !! :)
N-am zis ca a contat la ceva victoria, desi .. chiar a contat! Un plus pt moralul jucatorilor, al staffului si chiar al fanilor nationalei. Si inca ceva: mai urcam cateva locuri in clasamentul UEFA. Sa nu uitam: eram pe 57 cand a plecat Muce Jr. Acum suntem pe 37 si vom mai urca. Nu cred ca daca pierzi cu Olanda "nu mai ai la ce sa speri". Ar insemna ca doar 5-6 echipe din lume sa spere la ceva(doar atatea pot bate Olanda). Meciurile cu Ungaria sunt decisive, sa vedem ce reuseste Piturca, pana acum s-a descurcat onorabil.
Mongoloida mica ce de conturi ai !
De la Steaua doar Chiriches, Bourceanu si Chipciu merita sa fie la nationala.
Uitasem de tine . Ma bucur sa te vad. Sa ai o zi buna !
Prost ai ramas, prost o sa mori!
Este normal sa fii suparat ca acum 10 ani cand erai la grupa mica ai fost batut de unul de la grupa mare . Dar sa iti versi supararea pe internet nu este bine . De ce nu incerci o consiliere ? Poate ai o sansa sa te echilibrezi .
Ba imi pare rau ca nu e si profu aici . Eu fiind din zona magheru dialoghez numai cu ionut, badeadorian, cristi si inca vreo 2,3 . De ce ? Ca sunt smecher . De aia . Atit . GUTEN TAG !
Mie mi se pare chiar opusul. Un fel de imperator (oricum pe ala nu-l intrece nimeni la prostie), comentarii deplasate si ridicole, felul in care scrie ma face sa cred ca nu i-a prea placut scoala. E genul de imigrant care a plecat la munca de jos in strainatate si vine aici sa ne tina lectii de viata. Am fumat indivizi de teapa lui. Poate ca in ultimul timp a fost mai ponderat, insa tot acelasi taran parvenit de prost gust ramane. Chiar acum 2 ore mi-a replicat cu un limbaj suburban, nici nu m-am obosit sa-i raspund.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.