Alte știri din fotbal
Mircea Sandu, circumspect înaintea numirii noului selecționer: „E unul dintre copiii mei! Nu știu cum va fi colaborarea cu Burleanu”
0
MM Stoica a dezvăluit de ce s-a opus transferului lui Louis Munteanu la FCSB: „Eu văd altfel jocul”
0
Schimbare » Cine transmite la TV Slovacia - România, amical fără Mircea Lucescu pe bancă
0
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
5
Știri din fotbal internațional
Fostul campion mondial riscă închisoarea în Germania
0
Salah a renunțat la un megabonus » Ce sumă trebuia să-i dea Liverpool
0
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Mentalitățile le schimbi pe baza educației. Pentru mine, naționalismul e o chestie ciudată, te face se te mândrești cu niște chestii pe care nu le-ai făcut și să urăști niște oameni pe care nu i-ai cunoscut.
Deh,asta e......auzi-l si be bhoul asta de comentator-"doua mari rivale"!!!!!!!!!!!!!Ce dreaq e asa mare,inafara punctului de vedere istoric???????
motivul? Romania-Turcia 0-1. iti amintesti? stiu ca fac pacate, dar asta e. de la acel meci am terminat'o cu nationala. cel putin cat o sa fie Pitzurca acolo.
Da. Urmatorul meci e cu Finlanda. Categoric nu e bine...
Practic, imposibil. Pacat...le-am fi dat o lectie ungurilor.
Da, cu Finlanda ? Oricum ar fi...nu e bine asa...
E lipsa de respect.........ar fi fost ceva sa le dam o lectie de civilizatie insa......deh,orgolii mari,ura multa intretinuta de cine trebuie.....e greu,greu de tot sa schimbi ceva....
Bine romani sa ducem cu totii mana la inima !
corect
Senzationala atmosfera. 5-0 Alpin si Paszkany spanzurati de statuia lui Avram Iancu cu fularul lui Kolozsvari Vasutas Sport Club
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.