Alte știri din fotbal
FCSB a anunțat că Alibec va pleca, iar atacantul a numit clubul unde poate merge: „Normal că e o opțiune”
0
Veste neașteptată la FCSB: „Merge cu noi în cantonament. Face progrese uluitoare”
1
Victor Pițurcă, despre o posibilă revenire pe banca tehnică: „De la o vreme..”
0
„E la un nivel foarte bun! Spune multe despre el” » Remarcat-surpriză în derby-ul FCSB - Rapid
0
Știri din fotbal internațional
E aproape gata! Clubul istoric va avea o „bijuterie” de 40.000 de locuri » Trebuia să fie inaugurat în 2008
0
Va rata Campionatul Mondial din 2026 » Diagnostic crunt după accidentarea din weekend
0
Dani Alves nu-și găsește club, așa că a decis să cumpere unul » Care este primul transfer
0
Presiune imensă pe marocani la Cupa Africii: „Nu există scuze”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
0
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Un instructor de juu-jitsu a pus mâna pe Gisele Bündchen. Supermodelul are ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Cu cine ar vota acum românii la parlamentare – sondaj CURS. PSD e pe locul ...
Libertatea
HAI ROMANIA !
Pe cine injuri, mestere?
Azi toata ROmania sustine ROmania !!!!!!!!!
Succes Romania ! Hai Romania !
sùji pòùlàà Pizdurca! cu toata rasa ta si care te'a chàchàt!
Esti un psihopat, iti dai like de pe toate conturile. Nu vezi ca toti, orice echipa ar sustine, te stiu de retardat?
Speram sa fi fost inspirat Piturca...
hai Romania, hai baietii!
Sclävii lui Paszkany . mars la Budapesta acolo unde de o săptămâna Miriuta si se si mai lauda la TV ca a a vorbit in cantomanent cu jucatorii unguri si selecționerul lor.
“Am citit o petiţie de facebook, Ponta stai acasă nu veni la meci ! Când a fost la meciul Simonei Halep, Simona a pierdut. Când a fost la meciul de baraj cu Grecia, România a pierdut. Când a fost la Kiev, la meciul Stelei, Steaua a pierdut cu 3-1 în faţa Kievului. Nu vrem ca România să piardă. Ponta, stai acasă, sau du-te în China! Noi vrem ca România să câştige. Ponta, porţi ghinion României, retrage-te din cursă pentru că oricum vei pierde , românii nu te vor!” a strigat Ludovic Orban în aplauzele mulţimii.-))))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.