Alte știri din fotbal
Are 40 de meciuri în echipa națională și surprinde: „Nu-l cunosc pe Marius Baciu! Dinamo poate să câștige barajul cu FCSB”
0
„A devenit un blestem pentru România!” » Răducioiu, mesaj clar pentru Hagi: „Asta trebuie să facă un selecționer”
0
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
1
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
4
Știri din fotbal internațional
Bernardo Silva atrage interes din Spania: un nou gigant a intrat în cursa pentru semnătura sa
0
Răzvan Lucescu, favorit pe lista echipei unde Mircea Lucescu a scris istorie
0
După 28 de ani, Austria revine la Mondial și atacă America numai cu vedete » Lotul convocat
0
Replica lui Bukayo Saka la postarea logodnicei a stârnit hohote de râs după ce Arsenal a luat titlul în Premier League
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Asa sa fie. HAI ROMANIA!!!
Vizitatorii au inceput sa arunce cu diverse, nici nu au intrat bine pe stadion.. Bine au facut ca le-au raspuns. Cand esti batut in cap sa fii pregatit de consecinte. Bravo lor!
goian joaca si mai bine, in ciuda vartstei, la asteras, oricum in aparare nu avem prb, toti sunt jucatori buni, chiar si moti putea juca meciul asta, mai avem si chiriches care poate intra in centru, sau luchin, chiar nu e prb acolo la fiundasii centrali la un meci cu un adversar mai slabut. atacul va face diferenta, in sfarsit joaca sanmartean titular , dupa ce nu a fost nici convocat multi ani. sper sa nu nu dezamageasca, eu prevad o victorie la scor a noastra la 2 3 goluri dif,.
Cei din Pch daca nu ma insel. Cei care faceau schimb de petarde.
Acolo langa zona maghiarilor este galeria dinamovista ?
Important e ca joaca Sanmartean, Chipciu si Maxim. Cred ca Grigore e stalpul apararii meciul asta. E singurul care joaca bine, constant. Batem cel putin 3-0...cum am mai spus.
buna echipa, eu as fi jucat cu gardos in locul lui grigore, in rest e ok
rusescu din linia 2 este mai letal decat varf impins.El joaca si acolo bine, dar nu exceptional.Keseru e peste el la orice ora ca nr 9. Dar piti face echipa fara gardos si cu chiriches fundas dreapta.Chiriches este foarte slab sezonul asta, tind sa cred ca nici la steaua nu ar mai fi titular la ce evolutii are
Scuze...Marica...
Asa e !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.