Alte știri din fotbal
„Problema este la noi” » Ce simte Florin Pîrvu că trebuie să facă Voluntariul, bătută din nou în deplasare
0
Lovitură grea pentru campioană » Riscă să nu mai joace deloc în 2026
0
Alex Cicâldău: „Moral pentru Europa. Sunt foarte optimist”
0
Craiova, victorie fără emoții cu Voluntari: 3 penalty-uri în Bănie. Clasamentul din Superliga
30
Știri din fotbal internațional
Dramă târzie: Liverpool se salvează în minutul 90+9, după ce a fost condusă aproape tot meciul de „coțofenele” lui Jaissle
1
Julian Alvarez, în război cu fanii lui Atletico în primul meci al sezonului! Ce a făcut la final
0
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
hahhahah....langa cocis,pune-l si pe chiriches.
O SĂ ȚI-O IEI DE LA MILOG, ACUM TE PERIAZĂ! După inadvergența de opinii o să ajungi o cârpă provincială:))
cocis a aratat mai mult fotbal in 15 minute decat chiriches in 90 de minute
sa fac ceva pe acest site..incerc sa postez de vre-o 15-20 minute si nu reusesc!
Cociș și Barabas cei mai buni ! : ))
A fost mort meciul. Turcii n-au atacat periculos decat in primele 10 minute(parada de zile mari Tatarusanu, si nu exagerez), apoi ne-au mai pus probleme doar 45+2, 45+3 si dupa 90+5.
chiriches a fost cizma..noroc cu goian
In principiu oricine :))
Dai o placinta daca-ti iese prorocirea?
schizofrenicule,daca cineva nu are aceiasi opinie este bozogor....sa-ti fac pe plac :stelisti au fost cei mai buni jucatori selctionati de catre barbugiul nr 1.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.