Alte știri din fotbal
Ionuț Radu și-a găsit cu greu cuvintele: „Ce se joacă, amical? Nimic!”
0
Adrian Porumboiu, dezlănțuit după Turcia – România: „Vrem să batem cu ăsta? Nu ți-e rușine, porcovane?”
0
Nicolae Stanciu: „Au fost mai buni ca noi, să o spunem pe cea dreaptă”
0
Căpitanul Ianis Hagi a dezvăluit ce s-a întâmplat la pauză, în vestiarul României
0
Știri din fotbal internațional
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
1
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Parca și vad jumătate de stadion in portocaliu , cum ar explica UEFA așa situație ?
Da, așa ieși cel mai ieftin, în timp ce UEFA preferă să vândă așa pentru a obține din timp bani pe care să îi folosească la organizare. Am fost la două finale de Europa League și la trei meciuri de Euro în afara țării fără să știu cine va juca, singura modalitate de a ieși decent ca bani e să cumperi bilete în prima tranșă de vânzare, când nici măcar nu se ajunge în sferturi în cupele europene/nu se știu participantele la Euro, iar atunci încă găsești zboruri și cazări la prețuri decente, deja când s-a trecut de fazele superioare și urmează vânzările pentru fani prețurile sunt prohibitive.
Normal. Asa se procedeaza...
Normal ca asa se face...
Adica exceptand 14 000 de bilete, restul au fost cumparate de oameni care nu stiau la ce meci se vor duce?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.