Alte știri din fotbal
Fierbe Bănia! Nicolae Negrilă, dezlănțuit: „Batem la scor”. Săgeți trimise către Adrian Mititelu și fanii FCU Craiova
0
Știm și a doua promovată direct în Superliga » Dramatism total în ultima etapă din play-off-ul Ligii 2
0
Final în CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2 » Golul din minutul 90+4 a dat peste cap calculele gazdelor
0
Încep negocierile! Primul transfer de răsunet încercat de Sepsi după promovare
0
Știri din fotbal internațional
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Cristiano Ronaldo rămâne fără antrenor la Al Nassr » Jorge Jesus pleacă la finalul sezonului
0
Alvaro Arbeloa a spus pe cine vrea antrenor la Real Madrid: „Voi fi foarte fericit”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
FRF recunoaște în comunicat că ”Administrația FRF” (adică Burleanu sau Stoichiță, că ăștia au negociat) i-a pomenit lui Boloni de Cupa Satelor (sau, mai exact, că FRF cheltuie bani și cu Cupa Satelor).
Asa este ! Cu Burleanu o sa ajungem coada Europei! Microbiști din ziua de ani nu mai pot spera la nimic !
Poate Daum avut rezultate la vremea lui. Dar nu vezi ca nu a mai antrenat de 5 ani ?! Cu Boloni este alta treaba!
Ca sa compari un antrenor neamt neaos , Made in Germany , cu unul roman , chiar daca e Loti Boloni arata ca nu intelegi nimic din fenomen . 5 titluri ale unui antrenor neamt sunt evmchivalentul a max 1 titlu al unui roman , vorbim de campionate din Vest . Sa te accepte suporterii acolo , sa faca echipele adverse misto de echipa ta ( *** ) sa-ti sara in cap la primul esec, , a venit romanul asta " , dificil nene
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daum a avut rezultate mai bune ca Boloni in fotbal, 5 campionate si o cupa fata de Boloni care a avut 3 campionate si o cupa. Nu mai zic de 4 locuri doi in Bundesliga.
Ar fii EXTRAORDINAR daca F.R.F in locul comunicatelor isi da DEMISIA si asta foarte URGENT ,DEMISIA Politrucilor(Burleanu,Edy si toti care va inconjoara).Pentru ca microbistii sa aiba vise e nevoie imediat de DEMISIE.
Pai daca ar fi adevărat comunicatul FRF, Edward Iordănescu ar trebui sa care o camioneta plina cu bani la sediul instituției având în vedere performantele sale.
Ce dragutz... cine sa-i creada pe specialistii de exceptie din cadrul frf...!?! Si cupa satelor este prea inaltatoare pentru acestia... Poate doar "excelenta-sa" domnul bodescu sa ne lamureasca!?! Sa va fie rusine circarilor!?!
Atunci de unde stia Loti de Viata satului asta a voastra ? Ca doar nu v-a intrebat el ? Aaa , ati spus-o in treacat dar nu ca argument ...suntem si noi saraci , 7 frati , mama e bolnava si tata betiv ...asta cu Viata satului ori e la caterinca , sa-ti bati joc de doctor , ori atat pot baietii astia , corporatistii
Practic in limba lor de lemn tip Ana Pauker baietii de la FRF recunosc ca i-au insirat lui Boloni povestile despre CUpa Satelor si alte cupe :)) Ei neaga doar ca asta era argument in negocierea salariului, vezi-Doamne n-a inteles Boloni ca ei de fapt se laudau cu "maretele impliniri" :)) Asa ceva... :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.