Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Ce constatare are si asta. Ca si cum nu este evident ca un Mercedes este mai bun decat o Dacie.
esti obsedat ???
Singura problema este ca "Gaborul" are dreptate.
Mda...Calificari euro 2008. Primul meci din grupa cu Bulgaria toata lumea ca inainte de meciul cu Ungurii...3-0! 4-0! le rupem rectul la castravetari...min 40 Rosu baga minge in plasa olee 1-0 incepe dezmatuuul!! min 50 goool Maricaa!! 2-0! 3 puncte sigure. Min 82 gol Bulgaria! minutul 83!! gol Bulgaria! 2-2!! comentariile de dupa meci: Nu prindem nici locul 4, Piturca demisia! Suntem varza, vai de noi. sfarsit de campanie de calificare Romania castiga grupa in fata Olandei. Mergem la turneu si ne intoarcem cu fruntea sus dupa un loc 3 intr-o grupa cu olanda franta si italia. egal cu franta egal cu italia. Este abia al doilea meci si e un punct valoros.
Il vrei la steaua?
...daca si gaborul acesta a ajuns sa comenteze despre noi ...ce sa mai zicem ...ne luptam pentru locul 3...
In izmene sau fara, nu a luat gol. Era ceva evident ca orice sut de la distanta putea fi o ocazie imensa de gol. Orice sut pe poarta putea fi gol cu un asemenea portar. De la o varsta nu mai poti, nu mai ai forta in picioare sa plonjezi. Tactica insa a fost execrabila de ambele parti. 2 echipe ce nu merita sa ajunga la european.
corecta declaratie.
Tu aveai aceleasi izmene si atunci.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.