Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
3
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Imaginile care l-au transformat pe Mbappe în „inamicul numărul 1” în Paraguay! Ce s-a întâmplat după fluierul final
0
Marea favorită Franța s-a chinuit teribil cu Paraguay: un penalty a făcut diferența! Cine îl așteaptă pe Mbappe în sferturile de finală
2
Harry Kane, la 40 de ani de la „Mâna lui Dumnezeu”: „Acum e momentul”
0
Kylian Mbappe l-a egalat pe Didier Deschamps
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Amice, esti treaz ? Iti inteleg "numele de scena", 666, dar macar incearca sa fi realist.
Se vede ca nici Tata Puiu, nici FRF nu cotizeaza la bugetul gsp. Nu ne scrieti ce au mancat, cu ce alifie s-au frecat dupa meci, cu ce/cine si-au facut selfie, cate noduri au facut la sireturi, ce culoare are tricoul jucatorului x sau y. Ne bagati pe gat numai intrigi. FOARTE BINE CA NU VA LASA SA INTRATI LA ANTRENAMENTE! Nu ma intereseaza cum se antreneaza, ce mananca, de cate ori merg la toaleta sau alte tampenii nascocite de voi! MA INTERESEAZA SA DEA TOTUL PE TEREN SI SA NE FACA MANDRII IN FRANTA!!!
da ce va intereseaza ce se intampla in cantonament,asta nu inteleg?pot sa faca antrenamentele barcelonei si a lui real madrid sau pot sta la spritz non stop.trebuie sa ne intereseze ce fac pe teren la meci,nu ce se intampla in cantonament.ati vrea sa dormiti cu ei in pat.nu aveti ce scrie,nu va justificati deplasarea,nu incasati diurna,ce va agitati atat?
Gafiuc esti de-a dreptul ingrozitor,iti bati joc de tara asta. Cauti scandal si ai impresia ca esti ziarist. Sunteti niste neghiobi.
Sunteți jalnici. Începând de la ziariști ,jurnaliști, paparazzi , de când sa întors iordanescu la națională numai lati criticat într-una cu toții împreună cu generația de aur, e ceva de nedescris ,nu am văzut în nici o țară așa ceva . După ce ca scrieți numai tâmpenii și minciuni mai vreți și respect . Rușine sa va fie ziar fantoma
Scrieți multe prostii! Parcă fotbalul ar trăi de pe urma voastră și nu invers! Prea vă dați "dăștepți"! Voi le știți pe toate "pe surse",aveți "insideri", ce mai încoa și încolo, sunteți geniali, iar ceilalț
toate tarile isi apara echipele, chiar si cand gresec ! numai gsp cauta nod in papura pentru nationala noastra ! in rest, au scris numai compuneri proaste pe timp cat au stat la(langa) Paris. inclusi Ovidiu !
Voi i-aţi întărâtat pe Hagi şi Popescu împotriva lui Piţurcă, pentru că nu vă făcea favoruri. Voi v-aţi făcut titlu de glorie pentru că România a pierdut din palmares victoria cu Belgia, una de prestigiu. Acum, faceţi din nou campanie anti-românească !
nu e nic macar dictator. e un individ macinat de slabiciunile lipsei de pregatire! gradul militar in sine este o rusine la adresa ofiterilor de cariera insa acest individ ca si ontanu, oprea si altii asemenea lor au atita nesimtire in ei incit tot ceea ce fac li se pare normal. e tipul rudimentar, mediocru, autoritarist care-si ascund incompetenta in gesturi si vorbe inutile.
Voi nu incurajati echipa? Sa va fie rusine, nesimtitilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.