Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
pai daca nici acu atunci cand? cand no mai fi nasu ministru ,pai ce vorbim noi aici.
cu ARMATA ROMANA!!! PS:JENANTA STIRE si cu TOATE ASTEA NU m-ar deranja daca aceste RANGURI "MILITARE" pt asa zisa performante sportive si SCLAVIA pt SIMBOLURI RELIGIOASE IN PLUS NU ar merge "MANA IN MANA" cu INDEMIZARI FINANCIARE LUNARE SI ANUALE,asa este COMPLETA IDEA DE BAZA!!! PS:Sunt de ACORD cu TOATE comenturile de pana acum!!! 1)SPORTUL ESTE SPORT! 2)BISERICA ESTE BISERICA! 3)ARMATA ESTE ARMATA! PS:Urmeaza doar deduc si INAINTAREA SI AVANSAREA EPISCOPULUI la RANGUL DE GENERAL??? PS 2:Cand si cine o sa-si dea seama ca LUMEA TRAIESTE IN SECOLUL 21....????????
INCREDIBIL:unde mai promovam pe acest Anghel Iordanescu?Din cate STIU in "TARILE CIVILIZATE" acei oameni sunt "INAINTATI IN GRADE" si facuti "GENERALI" cei care au "PARTICIPAT IN RAZBOAIE UNDE S-AU TRAS CU ARME"!!! -In 94 SUA CM,96 ANGLIA CE si 98 FRANTA CM=iera "TIMP DE PACE"!In acelasi perioada de timp si de dupa gen:IRAK,AFGHANISTAN etc ierau RAZBOAIE,cei care "AU FOST ACOLO" au facut"CINSTE ROMANIEI si sunt SINGURII CARE MERITA RANGURI DE GENERALI SI AVANSARI"! PS:Pt 1)performante SPORTIVE si 2)SCLAVIA si ADMIRATIA de ICOANE se dau alte PREMII SPORTIVE si RECUNOASTERI din PARTEA BISERICII din RO,dar NU ce au legatur
In primul rand un general-locotenent are doua stele, trei are generalul-colonel, iar in al doilea rand, generalul cashcheta indiferent cate stele ar avea, tot un agramat va muri!
mde... doua victorii una dupa alta conteaza, nu?
Cred ca a facut ceva fapte de arme marete,cu corpul de armata pe care-l comanda ! Traiasca "ARMIA ROMANA" si generali sai,care in cazul unui conflict armat vor iesi biruitori !
a faultat mai putin limba romana in ultima perioada.....pt asta a fost avansat? cand mai rezolva si scrisul, aici am vazut ca a fost praf, ajunge maresal!
o mare prostie treaba cu avanasrile astea; pentru ce il avansezi?
Il doare pe ramolitul asta la Vasilica Tastaman de stelele de general ... Lui sa-i dea o iconita , sa aiaba ca pupa ....
e bine ca macar unii dintre noi vom avea pensia asigurata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.