Alte știri din fotbal
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
1
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
1
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, întâlnire pozitivă înainte de Campionatul Mondial
0
Echipele de start în Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Gardurile au fost amplasate pentru ca stiau ca pierd si au zis sa evite o eventuală huiduiela sau agresivitate, ca sa vedeți ce lasi sunt. Comunistii astia cu aere de europeni tot pe dezinformare si propaganda sunt, inca nu au reusit si nici nu cred ca vor sa scape de boala asta. Ei cred ca noi suntem prosti ca in 2025 INCA se mai poate dezinforma cu vrajeli ieftine. Mare foc ca a pierdut nationala, de parca e prima data, dar fiți ba cu bun simti macar pentru copii ca si asa mie nu-mi pasa de voi, doar ca mi-e sila cand vad asemenea gesturi.
GENERATIA CARE A CALCAT IN ........!!!! FOTBAL ZERO, DAR SPECTATORI IN DELIR,............ ANTRENATI probabil LA UNTOLD ....!!!
Lasati ásta cu "Generatia de suflet",a fost o prezenta norocoasa la "EURO" si pe banca am avut pe norocosul Edy Iordanescu-POLITICO.Nu jucam nimic de 10-12 ani,tremuram de echipe pe care alta data o surclasam lejer (acum asemenea meciuri ne sunt servite prin internediul Gsp. ca meciuri cu adversari dificil).Toate astea deoarece altii progreseaza,noi stagnam de multi anisori.
Federatia nu spune tot adevarul. Erau garduri pentru protejarea marelui antrenor. Cica urmau a se imbulzi impresari si agenti straini, d-ăia de ne tot fură țara, sa-l rapeasca, sa antreneze mai multe echipe de top in acelasi timp.
Copii au venit sa-si vada idolii...nu schemele lui Mos Lucescu
Învățare de minte pentru copii și lectie de viață să nu se mai milogească de niște loseri pentru tricouri sau orice.
Dupa ce, mult timp te straduiesti sa aduci copii la stadion si sa creezi o masa de viitori iubitori ai fotbalului, dintr-o data (intr-un stil pur romanesc) te intorci impotriva acestor copii si-i pedepsesti inchizand calea de comunicare cu jucatorii nationalei. Copii vin la stadion ca sa interactioneze cu idolii lor ! FRF ne demonstreaza ca sunt Stat in Stat ! Ca pot face ce vor, fara sa dea socoteala la nimeni. Gestul este foarte urat si nu va ramane nesanctionat .. spectatorii (parintii acelor copii) nu vor ierta aceste derapaje. Burleanu , Stoichita si altii ca ei par a fi expirati .. Nimeni nu este de neinlocuit.
La noi ...tot ce este imoral e regula UEFA...PARCA SUNTEM ***...uitam ca fotbalul e un joc pentru public in special pentru copii care vor si ei un autograf sau poza cu un idol de-al lor...poate vin de la mare distanta de Bucuresti....FRF a ajuns de rasul lumii , echipa si ce mai are...sa nu uitam ca promovarea de jucatori se face de zeci de ani pe pile si relatii....vrem rezultate...de unde ??Lucescu nu poate face nimik...cat timp sefii de la federatie sunt intr-o petrecere continua pe bani publici...Halal !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine a avut ideea asta, ar trebuie să plece acasă
Godacii astia mici si familiile lor naive si-au ales gresit idolii. Cu asemenea idoli de mucava nu ajungi decat in sant, avand scara valorilor rasturnata. Asta e Romania de azi, teritoriul grobienilor din fotbal, a clanurilor interlope, a functionarilor corupti si incompetenti, a politicienilor ticalosi samd. Nu mai dureaza mult pana ce ultimul va stinge lumina.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.